Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Přemýšlíte nad nákupem Apple Watch? Pak máte nyní ideální příležitost. Na Mobil Pohotovosti totiž můžete využít příjemné výkupní bonusy či splátky, díky kterým se dostanete k Apple Watch za opravdu snadno.

Apple Watch jsou skvělým technologickým parťákem, který přináší do vašeho života nepřeberné množství výhod. Za prvé, díky jeho širokému spektru funkcí budete mít všechny důležité informace přímo na zápěstí. Už nikdy nezmeškáte důležitý hovor, notifikaci či připomínku. Díky integrovanému monitorování zdraví můžete sledovat svůj tep, spánek či aktivity a získat tak lepší přehled o svém těle. Navíc jsou Apple Watch skvělým společníkem při sportování, kde vám poskytne detailní statistiky a motivaci k dosažení vašich cílů.

S jejich pomocí můžete také snadno spravovat svůj den, plánovat události a mít všechny důležité aplikace na dosah ruky. Ať už jste na pracovní cestě nebo relaxujete doma, Apple Watch vám přinesou komfort a efektivitu. S jejich stylovým designem a širokou škálou personalizovaných možností se stanete nejen majitelem skvělého technologického zařízení, ale člověkem s moderní ozdobou na zápěstí. Investice do Apple Watch je zkrátka investicí do vašeho pohodlí, zdraví a stylu života.

Určitý háček je sice v tom, že cena Apple Watch není nejnižší, ale díky akcím na Mobil Pohotovosti je můžete získat velmi jednoduše. Využít lze totiž jednak výkupní bonusy, ale taktéž nákup na splátky a to už od 93 Kč měsíčně v případě modelu SE 2, od 158 Kč měsíčně v případě Series 9 a 402 Kč měsíčně v případě Apple Watch Ultra 2. Není tedy příliš nad čím přemýšlet. 

Apple Watch na Mobil Pohotovosti za super ceny seženete zde

.