Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Uvažujete nad pořízením nového jablíčka? Pokud ano, pak by vám rozhodně neměla uniknout nadcházející akce u iStores.sk! Tento autorizovaný prodejce se při příležitosti nákupního svátku Black Friday chystá na 3 dny plné slev, během kterých si přijdete na většinu Apple produktů s bezkonkurenčními slevami! Aby toho ale nebylo málo, zároveň se nabízí také nákup na splátky bez navýšení či bezplatná doprava. Ať už uvažujete nad novým iPhonem, Apple Watch, Macem či něčím úplně jiným, rozhodně si přijdete na své.

3 Dny plné slev u iStores.sk

Speciální slevová akce platí od 25. do 27. listopadu a vztahuje se na všechny pobočky a e-shop iStores.sk. Pojďme se už ale zaměřit na to, co je v rámci slev vlastně k dostání. Přijít si můžete na iPhone od 479 €, Apple Watch od 269 €, iPad od 379 € nebo MacBook Air od 1029 €. K nákupu novinek iPhone 14 a iPhone 14 Plus navíc dostanete dárkové poukazy a samozřejmě u nich nechybí možnost nákupu na splátky bez navýšení. Ta ještě platí na vybrané Macy, které jsou zároveň k dostání s 10% slevou. Za výhodnou cenu budou k dostání i oblíbená jablečná sluchátka Apple AirPods 2. generace a to za pouhých 129 €! Při nákupu nad 50 € navíc získáte dopravu kurýrem zcela zdarma.

Tím to ale celé ještě nekončí. Spolu se spuštěním celé nákupní akce dojde k odhalení zlevněného příslušenství a parádních doplňků. Ve skutečnosti si tak za výhodnou cenu přijdete na kompletně celé vybavení! Mějte ale na paměti, že slevový akce platí pouze 3 dny, respektive od 25. do 27. listopadu. Nepropásněte tuto unikátní příležitost!

Prohlédněte si očekávané slevy a akce zde

.