Zavřít reklamu
black-friday-slevy

Černý pátek, výročí dne, kdy se naplno projevil krach newyorské burzy, znamená velké žně pro obchodníky, ale také velké slevy pro nákupčí. Mnoho slev dorazilo i do App Storu a vy si tak můžete zakoupit aplikace či hry s opravdu výrazným cenovým snížením. Připravili jsme pro vás seznam těch nejzajímavějších. Článek navíc budeme aktualizovat. Pokud nás tedy budete sledovat, nemělo by vám nic uniknout.


Nejpopulárnější:

iOS

Mac


Univerzální (pro iPhone i iPad)

Aplikace

Hry


iPhone

Aplikace

Hry


iPad

Aplikace

Hry


Mac

Aplikace

Hry

Student Mediálních studií na UK. Žiju technologiemi, sportem, politikou a literaturou.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  KONECNE DOSLO NA MA SLOVA. APLE KONCI S MODELEM 5C. PRESNE TOTO JSEM RIKAL KDYZ VYSEL!
  PROPADAK!!!

  A VITE ZE DALSIM PROPADAKEM BUDOU HODINKY?

  podle ě budou mit hodinky uspěch. na 5C byla chyba použití laciných materiálu a poměrně vysokou cenu, ale hodinky vypadaji v pohodě

  Hodinky budou drahé a nevydrží při spuštění všech fcí ani den. Navíc absence ve spánku na ruce(budou se muset nabíjet) z nich udělá hračku na 1-2 dny. Drahou hračku. Hodinky všeobecně jsou blbina, hojně využívána ve scifi filmech.
  Pokud by hodinky měly simku a plně nahradily iphon, tak snad, ale takto…. Stejně tak skončí ty debilní brýle od gůglu. Už ted jsem cetl studie, že gůgl ví, že se jedná o propadák!!

  tablety taky byly kdysi využívány ve scifi filmech a jaky je to dnesky hit. Podle mě naopak hodinky pouze jako doplněk iPhonu jsou naprosto skvělé, dovedeš si představit nepohodlně telefonování přes hodinky? nebo třeba focení? Uznávám, že s baterkou to bude trochu problém, ale aji technologie baterii se vyvíjí, a dá se tomu poměrně snadno pomoct, například jedny hodinky o kterýc vím od casia vydrží v podstatě téměř věčně. mají na ciferníku solární články. Jen tak mezi námi, vy běžně spíte s hodinkami? Já své Festiny ke spánku nepotřebuji a na noc je vždy sundávám.

celý text

Čtěte více.