Zavřít reklamu

Páté číslo SuperApple Magazínu v roce 2013, vydání září-říjen, vyšlo 4. září. Pojďme do něj společně nahlédnout.

SuperApple Magazín 5/2013
Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

V hlavním tématu tohoto čísla důkladně proklepneme nový operační systém OS X 10.9 Mavericks. Dozvíte se, jaké novinky vám usnadní jeho používání a jaké jsou naše zkušenosti z důkladného testování na různých počítačích.


V čísle také najdete dva rozsáhlé srovnávací testy. Ten první proti sobě postaví nástroje pro přímou komunikaci pro OS X a přinese odpověď na otázku, jestli konkurence stačí na FaceTime a Zprávy. A druhý test porovná možnosti vyhledání ztraceného a odcizeného telefonu, které je funkční nejen pro jablečná zařízení s iOS, ale i pro stroje s Androidem i systémem Windows Phone.
Zapomenout nesmíme také na praktickou příručku k aplikaci iTunes. Poznejte, co vše se v ní skrývá a proč je to jeden z nejlepších správců multimédií. A mimo toho jsme opět připravili tradiční dávku recenzí zajímavých doplňků, zajímavé aplikace pro iOS i Maca, rozšířené herní recenze.

  • Podrobný přehled obsahu včetně náhledových stránek najdete na stránce s obsahem časopisu.
  • Časopis je možné najít jak v síti spolupracujících prodejců, tak již dnes i na novinových stáncích.
  • Můžete si jej také objednat z eshopu vydavatele (zde neplatíte žádné poštovné), případně i v elektronické podobě prostřednictvím systému Publero nebo Wooky pro pohodlné čtení na počítači i iPadu.

Diskuze k článku

    Proč to nelze přidat do Kiosku?

    Díky za váš dotaz. Hlavní důvod jsou dva. Tím prvním jsou omezení, které publikování digitální kopie primárně tištěného časopisu v kiosku přináší a vinou kterých bychom nemohli realizovat spoustu akcí, které nabízíme čtenářům nyní (elektronickou verzi zdarma pro předplatitele tištěného vydání, možnost stažení čísla v PDF pro vlastní archivaci, předplatné na počet výtisků). Druhým důvodem je vysoká finanční náročnost pro publikování v kiosku.
    Nicméně Kiosek nezatracujeme pro čistě elektronické projekty, a na přelomu roku v něm již od nás něco mít budete :)

celý text

Čtěte více