Zavřít reklamu

Apple představil světu nové iPhony 15 Pro a s nimi i nový materiál rámu jejich těla, kterým je titan. Jak to tak ale vypadá, i když se jedná o prémiový a skutečně odolný materiál, ani on není všemocný, a proto se hodí zařízení dále patřičně chránit. PanzerGlass HardCase kryt pro iPhone 15 Pro Max vás překvapí už jen tím, že nad ním někdo skutečně přemýšlel. 

Kryt PanzerGlass HardCase MagSafe D3O je vyroben z nejpokročilejšího ochranného materiálu na rostlinné bázi. I když tedy nabízí maximální ochranu proti nárazu, zároveň má minimální dopad na planetu. Zadní část pouzdra je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu, rám z plastu se 44% podílem rostlinné složky a celé pouzdro bylo testováno při pádu podle 3x Military Grade Standard. To znamená, že vydrží několik pádů z výšky 3,6 metru nebo z výšky, kdy sedíte na balkóně a náhodou vám spadne telefon dolů. Snad se vám to ale nestane, abyste odolnost vyzkoušeli na vlastní pěst. 

Samozřejmostí je i podpora pro MagSafe, takže pokud nabíjíte svůj iPhone bezdrátově, nemusíte kryt nijak sundávat. Tím, že je čirý, pak vyniknou všechny detaily vašeho iPhonu. Mírně jen ruší označení na zadní straně krytu. Díky struktuře na bocích navíc kryt neklouže z ruky a telefon tím držíte pevně a jistě a co je důležité, PanzerGlass uvádí, že kryty společnosti nežloutnou. Pouzdro tak bude vypadat skvěle po celou dobu, co ho budete používat.

Krabička samozřejmě neobsahuje nic víc, než pouzdro (uložené v kompostovatelném sáčku). Balení se nicméně výrobci podařilo zredukovat o 40 %, takže je zde jasně viditelný ekologický trend, za který si PanzerGlass zaslouží plusové body. Kryt je samozřejmě plně kompatibilní s dalšími produkty PanzerGlassu, jako jsou ochranná skla displeje a fotoaparátů.

Už žádné kolébání 

Na krytu najdete všechny důležité prostupy, tedy ty pro fotoaparáty, USB-C konektor, mikrofony i reproduktory, stejně jako tlačítko Akce. Tlačítka ovládání hlasitosti, a to zapínací, jsou kryté, stejně jako šuplík na SIM. Co je ale naprosto geniální, že na druhé straně fotoaparátů je kryt zesílen, což platí i pro spodní stranu. 

Díky tomu tak můžete s telefonem pracovat na rovné ploše, tedy typicky stole, aniž by se nepříjemně kolébal. Překvapivě to běžné manipulaci se zařízením nijak nevadí, a hlavně se ani nikde nechytají žádné nečistoty a prachová smítka, což byly neduhy zejména předchozích generací krytů. Vzhledem k tomu, že iPhone 15 Pro Max začíná na částce 36 tisíc Kč, tak je těch 999 Kč jako investice do jeho „zabezpečení“ naprosto přijatelná. 

Kryt PanzerGlass HardCase MagSafe D3O čirý, Apple iPhone 15 Pro Max koupíte zde

.