Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud jste fanoušky reproduktorů z dílny JBL a zároveň retro designu, máme pro vás vynikající zprávu. Jistě vám neunikly naše dřívější články o představení nové řady reproduktorů JBL AUTHENTICS, která spojuje moderní technologie, ikonický JBL zvuk s retro designem vycházejícím ze 70. let minulého století. A právě na reproduktory z této řady můžete nyní předobjednat.

Kompletní nabídku reproduktorů Authentics si můžete prohlédnout zde

Bluetooth reproduktor JBL Authentics 200 kombinuje špičkové technologie a vysokou zvukovou kvalitu s jedinečným retro designem. Inspirován stylem z 70. let, disponuje charakteristickou Quadrex mřížkou, hliníkovým rámem a koženým vzhledem. S výkonem 90 W dokáže reproduktor nabídnout robustní a vyvážený zvuk s výraznými basy. Ovládací prvky jsou umístěny na vrchní straně, nicméně také podporuje moderní funkce, včetně hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa, a lze ho tedy ovládat pomocí smartphonu s aplikací JBL One.

JBL Authentics 200 poskytuje stereo zvuk s maximálním výkonem 90 W. Dvojice 25mm tweeterů zajišťuje čistý zvuk plný detailů, zatímco 5″ širokopásmový woofer a 6″ pasivní zářič dodávají hluboké basy. Precizně konstruované komponenty zaručují optimální zvuk při jakémkoli hudebním žánru. Reproduktor umožňuje streamování podcastů, internetového rádia a hudby z různých služeb a to za využití technologií AirPlay, Alexa Multi-Room Music, Chromecast built-in a Spotify Connect. Pokud navíc vlastníte více reproduktorů JBL Authentics, můžete je využít k Multi-Room přehrávání.Díky Wi-Fi připojení zůstane JBL Authentics 200 vždy aktualizován a připraven okamžitě rozpoutat prvotřídní koncert. Reproduktor také nabízí automatickou kalibraci pro optimální zvukový výkon, bez ohledu na jeho umístění. Ekology zase potěší použití recyklovaných materiálů při výrobě s ohledem na životní prostředí.

Reproduktor můžete zakoupit zde

Kompletní nabídku reproduktorů Authentics si můžete prohlédnout zde

 

.