Zavřít reklamu

Streamovací služba HBO Max je skvělým místem nejen pro sledování filmů, ale také seriály. Na rozdíl od filmů se zde programová nabídka seriálů nerozrůstá tak rychle, to ale neznamená, že zde v tomto směru nenajdete zajímavý obsah. Které seriály a nové řady byste si neměli nechat ujít?

Hříšníci (nové díly 4. série)

William H. Macy hraje Franka Gallaghera, hrdého svobodného otce šesti chytrých, pracovitých a samostatných dětí. Nejsou jako ostatní rodiny, které znáte, ale ani v nejmenším se za to nestydí…

Táborový ostrov

Oscara a Ježku vysadí na táboře v Mainu. Jakmile jejich rodiče opustí ostrov, začnou se objevovat všechny podivnosti, které dosud číhaly pod povrchem. Mimozemšťané existují, pod postelí jsou příšery a táborové instruktorky jsou čarodějnice.

Zkouška

Nathan Fielder se vrací na televizní obrazovky s novým seriálem, který zkoumá, kam až jsou lidé schopni zajít, aby se v životě zbavili nejistoty.

Fantastičtí kamarádi

James a Oliver Phelpsovi, známí především jako legendární dvojčata Weasleyovi z filmů o Harrym Potterovi, nás zvou na neobyčejné dobrodružství, při kterém se setkávají s úchvatnými hosty, poznávají magická místa a přijímají fenomenální výzvy.

Primal

Tvůrce seriálu Samuraj Jack přichází s příběhem jeskynního člověka na úsvitu evoluce a dinosaura, kterému hrozí vyhynutí. Spojuje je tragédie a jejich nečekané spojenectví se stává jedinou nadějí na přežití v krutém prehistorickém světě.

 

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.