Zavřít reklamu

Streamovací služba HBO Max je skvělým místem nejen pro sledování filmů, ale také seriály. Na rozdíl od filmů se zde programová nabídka seriálů nerozrůstá tak rychle, to ale neznamená, že zde v tomto směru nenajdete zajímavý obsah. Které seriály a nové řady byste si neměli nechat ujít?

Všichni lžou

V přímořském letovisku Belmonte je klid. Dokud se neobjeví sexuální nahrávka místní středoškolské učitelky Macareny a jejího dospívajícího studenta Ivána, která vyvolá v městečku vlnu kontroverze…

Roswell: Nové Mexiko

Liz se vrací do novomexické turistické atrakce a po příjezdu se shledá se svou pubertální platonickou láskou Maxem, který nyní pracuje u roswellské policie. Záhy však odhalí, že Max je mimozemšťan a po celý život skrýval nadpřirozené schopnosti.

Rick a Morty

Komediální seriál sleduje sociopatického geniálního vědce Ricka Sancheze, který žije u rodiny své dcery Beth a v jednom kuse ji i svého zetě Jerryho a vnoučata Summer a Mortyho zapojuje do svých mezigalaktických dobrodružství.

Primal

Tvůrce seriálu Samuraj Jack přichází s příběhem jeskynního člověka na úsvitu evoluce a dinosaura, kterému hrozí vyhynutí. Spojuje je tragédie a jejich nečekané spojenectví se stává jedinou nadějí na přežití v krutém prehistorickém světě.

Durrellovi

Vtipný a pohodový seriál Durrellovi, natočený na motivy trilogie Geralda Durrella, pojednává o dobrodružstvích jedné rodiny na řeckém ostrově Korfu, kam se její členové přestěhovali ze svého anglického domova v naději na lepší život.

.