Zavřít reklamu
Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Po Androidu a dokonce i Windows Phone přichází mobilní poštovní klient od Seznamu také pro iPhone. Aplikace Email.cz vám zajistí snadný a rychlý přístup k vaší e-mailové schránce a zprávy budete moci číst i offline.

Pokud používáte e-mail do Seznamu, může se stát aplikace Email.cz vaším denním pomocníkem. Po grafické stránce si dali vývojáři v Seznamu záležet, aby bylo vše vyvedeno v duchu nejnovějšího iOS 8, a tak pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje například výchozí aplikace Mail, máte možnost přejít.

Co se týče funkcionalit, nenabízí Email.cz nic zvlášť neobvyklého, spíše tradiční funkce, jež byste od poštovního klienta čekali. Zajímavá je možnost stažení si všech zpráv do telefonu, abyste jimi mohli procházet i bez internetového připojení, ale je otázka, kolik lidí to dnes využije.

Svou schránku si také můžete zamknout číselným kódem, Seznam ale bohužel nepřidal podporu Touch ID, takže budete muset vždy vyplňovat heslo. Email.cz je ke stažení zdarma zatím jen ve verzi pro iPhony.

[app url=https://itunes.apple.com/cz/app/email.cz/id965773009?mt=8]

Diskuze k článku

    Verze pro android je naprosto katastrofální. Nezvládá stahovat přílohy, nezvětšuje automaticky písmena na začátku věty a mnohdy ani neupozorní na příchozí mail.

    Zlatá iOS Mail appka.

    Zoznam nepoužívam dlho. Ich servery nepodporujú push a pri niektorých stránkach ako napríklad sú napr. STEAM (overovanie zapomenutého hesla a pod.) príde mail niekedy aj s 30 minútovým oneskorením, čo už STEAM guard nezoberie a vypíše hlášku že platnosť overovacieho kódu vypršala.
    Čiže u mňa Seznam aj Zoznam s týmto úplne skončil na plnej čiare. Používam výhradne Gmail a iCloud mail, kde mail príde okamžite po stlačení „enter“

celý text

Čtěte více