Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Office 2021 je nejaktuálnější verzí kancelářského balíčku od Microsoftu, který se těší celosvětové popularitě. Nejnovější verze s sebou samozřejmě přináší řadu skvělých výhod. V současné době se proto stále rostoucí popularitě těší například videokonferenční řešení pro týmy Microsoft Teams či funkce pro automatický překlad cizích jazyků v e-mailovém klientu Outlook. Office 2021 sice žádné revoluční změny nepřináší, ale i přesto jej lze označit za jeden z nejjednodušších a nejoblíbenějších balíčků, který bezpochyby podporuje produktivitu u svých uživatelů a zjednodušuje jejich práci.

Za Office 2021 Pro si Microsoft účtuje poměrně tučnou sumu, respektive 439,99 $. Na druhou stranu se jedná o doživotní licenci, za kterou stačí zaplatit jen jednou a následně ji můžete bez omezení používat. Microsoft nadále nabízí i Office v rámci předplatného. Služba nese název Microsoft 365 a vyžaduje placení měsíčního či ročního poplatku. Při zakoupení zmiňované doživotní licence samozřejmě budete nadále dostávat bezpečnostní aktualizace. Pokud tedy pracujete většinou na jednom zařízení a nejste zrovna fanouškem modelu předplatného, pak je tato varianta jasnou volbou.

Godeal

Skvělá zpráva! Doživotní licenci MS Office již od 11,99 €!

Nyní si však můžete přijít na doživotní licenci pro Microsoft Office za zcela bezkonkurenční cenu. Godeal24 totiž nabízí software s výraznou slevou. Přijít si tak můžete na Office 2021, nebo Office 2019. Ať už potřebujete tak či onak, volba je jen na vás. Pokud potřebujete pouze jednu licenci pro jedno zařízení, pak se nabízí Office 2021 za pouhých 25,61 €! V případě Office 2019 cena činí 24,59 €. Jestli však licenčních klíčů potřebujete pořídit hned několik, když například nakupujete společně s rodinou či přáteli, můžete sáhnout po výhodném balíčku několika licencí, kdy vás Office 2021 vyjde již od 13,52 € za licenci! Jedná se tak o bezkonkurenčně nejlepší a nejlevnější řešení. Stejný balíček v případě Office 2019 dokonce vyjde již od 11,99 € za licenci!

Nejlepší slevy! Doživotní Microsoft Office

Microsoft zároveň oznámil konec podpory pro všechny verze Windows 10 21H1, která tedy skončí 13. prosince 2022. Poté Windows 10 21H1 již nebude dostávat další bezpečnostní aktualizace a záplaty, kvůli čemuž musí uživatele přejít na Windows 10 21H2, nebo na Windows 11. Tradičního Windows 10 se to však netýká, jelikož ten bude aktualizace dostávat normálně i nadále. Většinu pozornosti momentálně Microsoft vkládá do svého Windows 11. Skvělé řešení přináší opět Godeal, který nabízí Windows 10 a Windows 11 za nejlepší ceny. Windows 10 totiž pořídíte již od 6,14 € za klíč! Z tohoto systému navíc můžete bezplatně aktualizovat na Windows 11. Pokud byste si chtěli rovnou pořídit Windows 11, vyjde vás jen na 10,24 €!

Genuine Windows OS: Limited Time Special!

Sleva 62 % na balíčky a Office! Slevový kód: SGO62

Samozřejmě uživatelé mají odlišné potřeby. Právě z tohoto důvodu jsou také k dostání různé verze operačních systémů Windows od Microsoftu, a to konkrétně pro pokrytí co možná nejvíce cílových skupin. Kromě obecně rozšířeného a oblíbeného Windows 10 Pro si tak můžete přijít i na Windows 10 Enterprise, Windows Server a řadu dalších.

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Godeal24 je profesionálním prodejcem, který se věnuje prodeji 100% funkčních, originálních a legálních digitálních licencí. Přijít si tak můžete na prakticky stejný software, akorát s více než 80 % slevou. A i přesto získáte oficiální produkt! V nabídce navíc kromě Windows a Office najdete i řadu praktických počítačových a mobilních nástrojů, mezi něž spadá IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a řada dalších.

Další software za nejlepší ceny!

Godeal24 je přeprodejcem Microsoft licencí a řady dalších produktů, díky čemuž si můžete přijít například na Windows či Microsoft Office za podstatně zvýhodněné ceny. Stejně tak je k dostání i řada dalšího softwaru, například IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a mnoho dalších. Ušetřit na nich můžete až 90 % z jejich původní ceny, a přesto získat originální a legální software! Godeal24 navíc zná historii každé prodávané licence, díky čemuž dokáže zajistit jejich bezchybné fungování. Právě proto jsou prodávané licence takzvaně doživotní – jakmile za ně jednou zaplatíte, můžete je už navždy používat bez jakýchkoliv omezení, přičemž samozřejmostí jsou i softwarové aktualizace.

O spolehlivosti a oblíbenosti Godeal24 jasně mluví i samotní zákazníci prostřednictvím svých recenzí na portálu TrustPilot, kde prodejce obdržel ohodnocení „excelentní a skvělý“ v neuvěřitelných 98 % případů. Tomu ostatně vděčí díky jednoduchému systému, bohaté nabídce, bezkonkurenčním cenám a digitálnímu doručení prostřednictvím e-mailu, díky čemuž máte aktivační klíč ihned k dispozici.

Godeal24 navíc nabízí nepřetržitou 24/7 profesionální technickou podporu, která je vám už navždy k dispozici. Pokud tedy potřebujete s čímkoliv poradit, nebo něco vyřešit, stačí napsat e-mail a záhy se vám bude věnovat přímo expert. Kontaktní e-mail: service@godeal24.com

.