Zavřít reklamu
iWant

Sluchátka Sony 1000X na iWant: výkon a styl se slevou 20 %

iWant

Komerční sdělení: Stylová řada sluchátek Sony 1000X disponuje všemi vlastnostmi prémiových modelů. Sluchátka mají vytříbený zvuk, nezaměnitelný design a nadstandardní funkce. Ať už si zvolíte sluchátka přes hlavu, bezdrátová za krk či bezdrátová špuntová, vychutnáte si ten nejčistší zvuk bez nepříjemného šumu.

Sluchátka Sony 1000X disponují technologií Smart Listening, která díky adaptivnímu nastavení přizpůsobí zvuk sluchátek tomu, co zrovna děláte. Sluchátka tak rozeznají každodenní činnosti jako je chůze, cestování nebo čekání na vlak, a nechají proniknout jen tolik hluku z okolí, kolik je třeba. Mimo to disponují funkcí potlačení okolního šumu, abyste si tak vychutnali ještě klavitnější poslech.

Na modely Sony WH-1000XM2, Sony WI-1000Xa Sony WF-1000X pro vás v iWant připravili do 14. 8. 2018 slevu 20 %. Všechny modely si navíc můžete pořídit buď v elegantní černé nebo luxusní zlaté barvě.

Akce je platná na prodejnách iWant nebo na webových stránkách iwant.cz. Pro získání slevy v košíku jednoduše zadejte slevový kód SONY20.

Pro více informací navštivte www.iwant.cz.