Zavřít reklamu

Hey Sunrise

Hey Sunrise je povedená, spolehlivá aplikace, která se může pochlubit jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, a která vám vždy a za všech okolností sdělí, kdy ve vámi vybraných lokalitách vychází nebo naopak zapadá slunce. Kromě toho zde najdete také údaje o takzvaných „golden hours“ a „blue hours“. Aplikace je zdarma, bez reklam a nákupů v aplikaci.

Aplikaci Hey Sunrise stáhnete bezplatně zde.

feeeed

Feeeed je zajímavá aplikace pro všechny, kteří chtějí mít neustále přehled nejen o novinkách z oblíbených zpravodajských kanálů, ale třeba také z nejrůznějších sociálních sítí nebo diskuzních platforem. Tato aplikace vám umožní vytvořit si vlastní přehled vašich odběrů, přidat si můžete například také předpověď počasí a další důležité položky.

Aplikaci feeeed stáhnete bezplatně zde.

Clipboard Copy and Paste

Jak název napovídá, Clipboard Copy and Paste vám usnadní a zefektivní práci se schránkou na vašem iPhonu. Jedná se o rozšíření pro klávesnici, které vám umožní nastavit si přizpůsobitelné zkratky pro kopírování a vkládání obsahu. Jednotlivé položky si zvolíte zcela podle svého, nastavení vám nezabere déle než 15 vteřin.

Aplikaci Clipboard Copy and Paste stáhnete bezplatně zde.

phoom – Photo Manager & Cleaner

Phoom je zajímavá aplikace pro iPhone a iPad, která vám umožní třídit a spravovat vaše fotografie. Veškerá správa vašich fotografií v aplikaci je snadná a rychlá, a to zejména díky podpoře gest. Kromě třídění a ukládání do alb nabízí aplikace phoom – Photo Manager & Cleaner také rychlé a efektivní mazání vašich fotografií.

Aplikaci phoom stáhnete bezplatně zde.

Easy to-do, to-buy list, tasks

Stále ještě hledáte ideální aplikaci pro individuální i sdílené seznamy a úkoly všeho druhu? Můžete vyzkoušet tento skvělý nástroj. Umožní vám vytvářet sdílené (nejen) nákupní seznamy, nabízí možnost aktivace notifikací, psaní komentářů ke sdíleným seznamům a synchronizaci přes cloud. Může se pochlubit jednoduchým a přehledným uživatelským rozhraním, a funguje i bez registrace.

Aplikaci Easy to-do, to-buy list, tasks stáhnete bezplatně zde.

.