Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pravý Black Friday je tady a to znamená jediné – ještě vyšší slevy na chytré telefony, hodinky a další příslušenství, včetně toho od Applu. Za nižší ceny jsou teď třeba i nejnovější generace Apple Watch, letošní MacBook Air M2 nebo AirPods 2. Vybrali jsme 11 TOP produktů v nabídce Mobil Pohotovosti, které teď koupíte za super ceny, mnohdy za ty nejlepší na českém trhu.

Z Apple produktů jsou zajímavé především již zmíněné AirPods 2 za 3 490 Kč a taky nové Apple Watch Series 8 a Apple Watch SE 2, které se slevovým kódem koupíte za jedny z nejnižší cen v Česku. Výhodné jsou také novinky iPhone 14 a 14 Plus, které si můžete zlevnit o 3 000 Kč díky bonusu a ještě na ně získáte záruku na 3 roky zdarma.

Z příslušenství se u Mobil Pohotovosti obzvlášť hned několik kousků, všechny níže uvedené jsou za nejlepší ceny. Co se týká ostatních značek, pozornost si zaslouží hlavně dvojice sluchátek Niceboy, které zde pořídíte za absolutně nejnižší ceny a mohou tak být ideálním vánočním dárkem.

TOP 11 produktů v Black Friday:

1560_900_iPhone_Black

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.