Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chystáte se na dovolenou letadlem? Pak by se vám mohla hodit sluchátka, která odizolují okolí a vám umožní vychutnat si v průběhu cesty vaší oblíbenou hudbu, podcasty či cokoliv jiného. Jak ale vybrat modely, které stojí skutečně za to? Přesně s tím vám v následujících řádcích pomůžeme. Pokud jste totiž příznivci přední audio značky JBL, následující seznam je přesně pro vás.

JBL Tour One M 2

Zřejmě tou nejlepší volbou je model JBL Tour One M2. Tato sluchátka disponují True Adaptive Noise Cancelling funkcí s možností Smart Ambient, která umožňuje aktivní potlačení hluku přizpůsobené okolnímu prostředí a zároveň vnímání okolních zvuků. Díky čtyřem vestavěným mikrofonům a hlasovému ovládání je zajištěna výjimečná kvalita hovorů a snadné ovládání funkcí sluchátek.  Sluchátka využívají technologii Smart Ambient, což umožňuje uživatelům propustit okolní zvuky do jejich vnímání bez nutnosti sundávat sluchátka. Funkce Smart Talk zase zajišťuje snadné a pohodlné telefonování s minimalizovanými rušivými vlivy.

Ikonický zvuk Pro Sound JBL je poskytován pro dokonalý poslech hudby a audio zážitky. Sluchátka nabízejí ale třeba i pohlcující prostorový zvuk JBL, který zvýší intenzitu zvukových prožitků. Díky technologii Personi-Fi 2.0 si navíc mohou uživatelé přizpůsobit zvukový profil podle svých preferencí. Hands-free hlasové ovládání usnadňuje ovládání sluchátek a jejich funkcí bez použití rukou. Funkce Fast Pair umožňuje snadné párování sluchátek s zařízeními pomocí Google a Microsoft Swift Pair. K dispozici je ale třeba i aplikace JBL Headphones, díky které mají uživatelé plnou kontrolu nad nastavením a funkcemi svých sluchátek. Zkrátka a dobře, JBL Tour ONE M2 Black nabízí kombinaci inovativních technologií a kvality, která uspokojí i náročné posluchače hudby a uživatele hlasových hovorů.

JBL Tour One M2 můžete zakoupit zde

JBL Tour Pro 2

V našem seznamu rozhodně nemůžeme zapomenout na jedna z momentálně nejzajímavějších sluchátek vůbec. Řeč je o JBL Tour PRO 2. Jedná se o perfektní True Wireless sluchátka, která vás hned na první pohled překvapí jedním nesmírně důležitým prvkem. Disponují totiž chytrým nabíjecím pouzdrem, které je vybavené vlastním dotykovým displejem. S jeho pomocí můžete hravě ovládat například přehrávání, hlasitost či jednotlivé režimy. U toho to ale samozřejmě nekončí. Samozřejmostí je totiž i vysoce kvalitní zvuk JBL Pro Sound, což jde ruku v ruce s technologií True Adaptive NoiseCancelling s funkcí Smart Ambient pro adaptivní potlačení hluku.

Pokud hledáte ultimátní zážitek z poslechu vaší oblíbené muziky, pak jsou JBL Tour PRO 2 poměrně jasnou volbou. Mimo toho totiž nabízejí pohlcující prostorový zvuk JBL, funkci Personal Sound Amplification pro úpravu vyvážení levého/pravého kanálu a zesílení konverzace, možnost hlasového hands-free ovládání a moderní technologii Bluetooth 5.3 LE audio. Vše navíc můžete mít pod kontrolou na jednom místě – v rámci mobilní aplikace JBL Headphones.

JBL Tour Pro 2 můžete zakoupit zde

JBL Live 660 NC

Fanoušci náhlavních sluchátek by neměli přehlédnout model JBL Live 660NC. Tato sluchátka si zakládají na vysoce kvalitních 40mm měničích, které v kombinaci s JBL Signature Sound zajišťují maximální kvalitu zvuku se zvýrazněnými basy. Jednoznačně si tak vychutnáte každou jednu skladbu. Počítat také můžete s aktivním potlačením hluku (ANC), hlasovou asistencí, až 50hodinovou výdrží baterie či vícebodovým připojením.

Dokonce nechybí ani podpora pro rychlé nabíjení. Již za 10 minut totiž získáte dostatek energie pro další 4 hodiny poslechu. V případě náhlavních sluchátek hraje nesmírně důležitou roli celkový komfort. JBL proto vsadilo na tkaninový hlavový most a měkké náušníky, které zajišťují maximální pohodlí. Součástí je navíc i tkaninové pouzdro pro ochranu a uskladnění

JBL Live 660 NC můžete zakoupit zde

JBL Live Pro 2 TWS

Bezkonkurenční výdrž 40 hodin (10 hodin sluchátka + 30 hodin pouzdro) je přesně tím, čím si vás tato sluchátka získají. Skvělou vychytávkou je také podpora rychlonabíjení, s jehož pomocí lze sluchátka během pouhých 15 minut nabít natolik, že vám vydrží hrát další 4 hodiny. Důležitou roli hraje i speciální tvar pro odhlučnění okolí a zajištění ještě lepšího zvukového zážitku, který plyne z 11mm dynamických měničů. Dokonale čisté hovory bez šumu větru pak zajistí 6 mikrofonů. JBL LIVE PRO 2 TWS s odolností dle IPX5 jsou proto sluchátka pro každou příležitost a do každého počasí.

JBL Live Pro 2 TWS můžete zakoupit zde

JBL Tune 670NC

Poslední vlaštovkou tohoto seznamu jsou náhlavní sluchátka JBL Tune 670NC v tradičním designu s tělem tvořeným plastem v kombinaci s měkkými náušníky. Mezi hlavní benefity tohoto modelu patří kromě kvalitního zvuku zejména výdrž, která dosahuje až neuvěřitelných 70 hodin, dále pak kvalitní mikrofony pro uskutečňování handsfree hovorů, Bluetooth 5.3 s LE Audio a v neposlední řadě adaptivní potlačení hluku s funkcí Smart Ambient. Nechybí ani podpora aplikace JBL Headphones, skrze kterou si lze u sluchátek přizpůsobit celou řadu věcí přesně dle vašich preferencí. Když k tomu všemu navíc přičteme podporu zvukové technologie JBL Pure Bass, tedy jinými slovy zvuku, který můžete zažít na nejznámějších hudebních akcích po celém světě, dostáváme vskutku zajímavý audio kousek. A co víc, zaujmout dokáže nejen svými technickými specifikacemi, ale taktéž cenovkou. Cena tohoto modelu je 2490 Kč, k dispozici je v černé, modré, fialové a bílé.

JBL Tune 670NC můžete zakoupit zde

.