Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Apple aktuálně rozšířil přehled toho, co si pro nás chystá. Přijde tedy třetí Ted Lasso a už brzy nás čeká Terapie pravdou.

Třetí sezona Ted Lasso 

Apple na zimním tiskovém turné Asociace televizních kritiků představil většinu svého jarního obsahu s prvními pohledy na spoustu nových původních seriálů. Konečně také potvrdil, že na jaře bude mít premiéru třetí série komediálního hitu Ted Lasso. Apple sice neoznámil datum, kdy chystá novou sérii vydat, je ale jisté, že tomu bude ještě před uzávěrkou pro získání nominací na ceny Emmy, což je v květnu.

Ted Lasso 3

Terapie pravdou

První z nové řady seriálů je naplánován už na 27. ledna. Tento navíc pochází z pera Bretta Goldsteina a Billa Lawrence, kteří právě stojí i za Tedem Lasso. Vzhledem k tomu, že se zde v hlavních rolích objeví Jason Segel jako brutálně upřímný terapeut a sekundovat mu bude Harrison Ford, dá se očekávat další nebývalý úspěch.

Milý Edwarde 

Dvanáctiletý chlapec jako jediný přežije pád letadla. Když se následně on a skupina dalších lidí zasažených touto tragédií snaží vypořádat s tím, co se stalo, vznikají překvapivá přátelství, romance a společenství. Premiéra má být 3. února.

Za světlými zítřky  

Charismatický prodejce Jack Billings (Billy Crudup) v příběhu zasazeném do retrobudoucnosti vede tým prodejců, kteří chtějí svým zákazníkům zlepšit život tím, že jim prodávají rekreační objekty na Měsíci. Premiéra je stanovena na 17. února 2022 a celá série bude čítat na 10 epizod.

Zdráhavý cestovatel 

Oceňovaný herec a nervózní dobrodruh Eugene Levy vystoupí ze své komfortní zóny a vydává se na vzrušující cestu do těch nejkrásnějších a nejzajímavějších míst světa. Konkrétně navštíví Kostariku, Finsko, Itálii, Japonsko, Maledivy, Portugalsko, Jižní Afriku a Spojené státy americké a prozkoumá jak pozoruhodné hotely, tak místa a kultury kolem nich. Levy je známý jako komický herec, proto nebude sérii chybět vtip a jistý nadhled. Plánováno je celkem 8 epizod, premiéra je stanovena na 24. února.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Adam Kos

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Jako bývalý konstruktér mám k technologiím skutečně blízko. Kolem společnosti Apple se točím již od vydání prvního iPhonu, už přes 10 let pak plním různá média svými příspěvky, a to jak webová, tak ta tištěná. Kromě toho rád koukám na kvalitní kinematografii a sbírám vintage náramkové hodinky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.