Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Bohužel i společnost s nakousnutým jablíčkem ve svém logu má své mouchy a některá řešení, které nabízí, mohou být zbytečně komplikovaná. Ku příkladu, proces přenášení fotografií z iPhonu do počítače je docela složitý.

Nejčastěji k přenosu fotografií z iPhonu do počítače používáme program iTunes. Tato metoda však trpí různými problémy, kterými se budeme zabývat později v tomto článku. Zároveň se však podíváme na jednu z nejlepších alternativ pro iTunes, která nabízí snadné přenášení fotografií z iPhonu do počítače.

Část 1: Přenášení fotografií z iPhonu do počítače pomocí dr.fone – Transfer

dr.fone – Transfer je nejlepším nástrojem pro přenos fotografií z iPhonu do počítače bez použití iTunes. Nejen, že přináší širokou škálu funkcí, ale je také velice snadný k používání a je vytvořen společností Wondershare. Wondershare je předním světovým technologickým podnikem, což znamená, že je program vytvořen tak, aby byl extrémně spolehlivý.

dr.fone – Transfer

Přenášení fotografií z iPhonu do počítače bez použití iTunes

 • Přenášení fotografií z iPhonu do počítače a naopak
 • Kromě fotografií můžete také přenášet hudbu, kontakty, SMS a další data
 • Kompatibilita s iPhonem XS, XS Max, XR a všemi dalšími modely iPhonu
 • Kompatibilita se všemi verzemi iOS a taktéž se všemi verzemi Windows a macOS

Jak přenést fotografie z iPhonu do počítače pomocí dr.fone – Transfer

 1. Stáhněte, nainstalujte a spusťte program dr.fone.
 2. Z hlavního menu vyberte možnost „Transfer“.
 3. Připojte váš iPhone k počítači pomocí datového kabelu. Jakmile dr.fone automaticky rozpozná iPhone, tak klikněte na tlačítko „transfer Device Photos to PC“.
 4. dr.fone začne automaticky skenovat vaše zařízení, aby našel všechny fotografie. Jakmile se tento proces dokončí, tak si stačí vybrat složku pro uložení fotografií a kliknout na „Ok“.
 5. Taktéž můžete kliknout na záložku Photos, vybrat si obrázky, které chcete do počítače přenést, a poté kliknout na „Export to PC“

Pomocí těchto kroků můžete velice jednoduše a bez problémů přenést fotografie z iPhonu do počítače!

Část 2: Přenášení fotografií z iPhonu do počítače pomocí iTunes

Oficiální metoda pro přenos fotografií z iPhonu do počítače, je využít programu iTunes. Jendá se o oficiální software od Applu, který byl poskytnut všem uživatelům, kteří potřebují přenést cokoliv z iPhonu na PC. Fotografie můžete.z iPhonu do počítače přenést následovně:

 1. Stáhněte si nejaktuálnější verzi iTunes a spusťte ji na vašem počítači.
 2. Připojte váš iPhone k počítače pomocí datového kabelu a klikněte na ikonu vašeho zařízení v horní části okna.
 3. Z bočního menu vyberte záložku „Photos“ a klikněte na tlačítko „Sync Photos“.
 4. Vyberte možnost „All Photos and Albums“, a poté klikněte na „Done“.

Jakmile se dokončí poslední krok, tak dojde k synchronizaci všech fotografií z vašeho iPhonu s počítačem.

Omezení při používání iTunes k přenášení fotografií z iPhonu do počítače:

 • Všechny staré obrázky ve vašem počítače mohou být smazány a přepsány novými obrázky.
 • V některých případech si uživatelé stěžují na problémy s připojením iPhonu k počítači, které mohou vést dokonce ke ztrátě dat
 • Při používání programu iTunes se často vyskytují různé chyby a problémy.
 • Program iTunes se těžce používá a mohou se objevit neočekávané problémy.

Závěr

Jak můžete vidět, tak program dr.fone – Transfer je o mnoho jednodušším a efektivnějším, jak přenášet fotografie z iPhonu do počítače. Nemá žádné problémy, se kterými se stále uživatelé iTunes potýkají. Pokud máte jakékoliv další dotazy týkající se přenášení fotografií z iPhonu do počítače, tak nám dejte vědět.

Diskuze k článku

  Kdo ještě v dnešní době řeší kopírování fotografií z iPhone do počítače? Zapnu Fotografie na iCloudu a je to, ne? Proč dělat věci zbytečně složitější?

  Souhlasím. A navíc úplně nechápu podstatu článku. Jde o prezentaci aplikace dr.fone? Ve screenech článku je vidět, že v případě aplikace dr.fone se jedná o app v PC s Widlema a přenos přes iTunes je na macOS. Nikdy by mě na Macu nenapadlo přenášet obrázky pomocí iTunes…. Když je v systému k dispozici úplně jednoduchá App „přenos obrázků“… easy ?

  K přenosu fotografií z iPhonu do počítače používáme iTunes? Vážně??? A kalkulačkou stahujeme hudbu, že jo? ??? Koukám, že Jablíčkář se stal serverem odborníků, kteří na něm budou klidně kydat hnůj, jen aby na něm něco bylo. Hanba!

  Já osobně používám dropbox a wifi camera upload.
  zkopíruji si fotky ze všech zařízení na jeden účet, který mám na počítači. Fotky se mi automaticky přejmenují pro lepší přehlednost na datum pořízení a pak už je pohodlně roztřídím ze složky camera uploads na místní nebo externí disky.
  Dropbox nabízí 2GB zdarma a pro přenos a třídění to stačí. Přes referenční odkaz https://db.tt/snkAMZPO může mít nový uživatel o 500MB víc.

  Třeba to někomu pomůže.

  Nie je najjednoduchsie proste pichnut iPhone cez kabel so pocitaca, v pocitaci ti to ukaze ako externy Hdd, ktory ked si rozkliknem tak mam tam vsetky fotky ?

  To jsem zkoušel, po zkopírování určitého množství souborů to ale vyhodí chybu a dál to nejde, kdybyste se zbláznil. Trápím se s tím už řadu dní, musím říct, že u Applu zaměstnávají fakt odborníky.

  Nevím, jestli je proces přenosu fotek zbytečně komplexní, nebo komplikovaný? Raději si odpustím cizí termity a použiji slovo složitý. Sice nevypadám jako suterén, ale aspoň mám jistotu, že článek nebude jeden velký fijakr.

  „Wondershare je předním světovým technologickým podnikem, což znamená, že je program vytvořen tak, aby byl extrémně spolehlivý.“
  Ehm…cože? Od týhle věty hledám textový spojení „reklamní sdělení“. Opravdu takovýhle „články“ fungujou?
  Mám námět na další šlupku:
  „Bohužel i macOS má své mouchy a fakt, že na operační systém od společnosti s nakousnutým jablkem nejsou viry, dnes už neplatí. Naštěstí je tu McAfee…“

  Dobrý den, pokud chci prenest data, jak popisujete ve clanku, tak to neni mozne bez licence? Chce to po mne zaplatit licenci, az potom pujdou fotky pretahnout. Jde to nejak i zadarmo? Nebo je to pouze placena sluzba? Dekuji za odpoved.

  Dobrý den, díky za dotaz. Zmíněná aplikace stojí jednorázově 49 korun. Pro zpracování dat z Apple Health určitě existují i nástroje, se kterými se dá pracovat na počítači. Tyto možnosti bohužel podrobně neznám, ráda bych se jim ale věnovala v některém z budoucích článků. V tuto chvíli vám ale bohužel ohledně bezplatného zpracování dat z Apple Health neumím poradit.

  Dekuji za odpoved. Kdyz dam exportovat fotky do pc z mobilu, tak se mi ukaze tabulka, ze si musim koupit licenci (cca 40$ + nastroj na export dalsich cca 40$), takze to zabrzdi export a nejde to dal. O zadnych 49kc tam nic nevidim :( Normalne jsem stahla z internetu dr.fone, nainstalovala a chtela exportovat, tak jak popisujete v clanku. Tak nevim co delam spatne :( dekuji za kazde dalsi info :)

  Řeším kvalitu fotek a videí. To bohužel na svém 11 iPhonu nevidím v takové kvalitě a velikosti jako na PC. Nemám nic proti tomu že někomu stačí koukat na fotky jen v telefonu. Já ty fotky používám a nebudu si nechat tisknout fotky které potom budu muset přebírat a zbytečně vyhazovat.

  Stahoval jsem i mazal a na icloud.com si vyberete ktere fotky chcete stahnout( max 1000 kusu) stahnete je a pak prenesete do externiho disku nebo kamkoliv. Pak je to same mozne udelat s fotkami na icloudu a vymazat. Zadna aplikace….

celý text

Čtěte více