Zavřít reklamu

Potřebujete o jarních prázdninách zabavit sebe nebo své ratolesti, a venkovní aktivity z jakýchkoliv důvodů nepřipadají v úvahu? Pak je v záloze alternativní způsob zábavy v podobě nejrůznějších her. V dnešním článku vám představíme žebříček her, které mají potenciál vás zabavit (nejen) o jarních prázdninách.

iOS App Store

Plague Inc.

Popularita hry Plague Inc. v posledních týdnech vzrostla zejména díky současné situaci s epidemií nového koronaviru. Tato hra ale rozhodně stojí za to bez ohledu na to, co zrovna hýbe světem. Vaším úkolem v této originální strategii bude rychle a účinně „infikovat“ svět. Pokud se vám příčí šířit po světě mor, ptačí chřipku nebo třeba upíry, můžete si zvolit šíření fake news, ale také obyčejné radosti. Plague Inc. patří v App Storu mezi placené hry, které ale nabídnou opravdu hodně muziky za málo peněz.

Monopoly

Oblíbená desková hra Monopoly v loňském roce dorazila na iOS App Store a rozhodně je o co stát. Autentický zážitek z „fyzické“ kultovní deskovky vám sice neposkytne, určitě ale vás i vaše přátele nebo rodinu na dlouhou dobu účinně zabaví. Monopoly na iOS můžete hrát buďto sami, nebo s dalšími hráči. Monopoly pro iOS nabízí několik herních režimů včetně zrychleného a za její cenu, která činí 99 korun, získáte opravdu kvalitní herní zážitek bez reklam nebo dalších nákupů v aplikacích. Tvůrci hry navíc svou aplikaci neustále zlepšují a aktualizují.

Asphalt 9: Legends

Snad v každém zařízení najdete kromě jiných také alespoň jednu závodní hru. Asphalt 9: Legends je skvělou volbou nejen pro ty, kteří s tímto žánrem teprve začínají, ale potěší také zkušené hráče. Hru lze opravdu pohodlně a efektivně hrát výhradně prostřednictvím dotykového displeje vašeho tabletu nebo smartphonu, svůj zážitek z ní ale můžete posunout na zcela jinou úroveň, pokud své zařízení spárujete s některým z kompatibilních herních ovladačů.

Draw it

Myslíte si, že jsou vaše výtvarné schopnosti na opravdu dobré úrovni a že dovedete precizně nakreslit prakticky cokoliv od pejska přes Eiffelovu věž až po Airbus A380 v letu? Pak byste o výsledky svých dovedností rozhodně neměli ochudit tisíce hráčů po celém světě, kterým své kresby můžete ukázat v aplikaci Draw it. Vaším úkolem bude kreslit objekty podle zadání, zatímco vaši protihráči budou muset uhodnout, co jste právě vytvořili.

Stranger Things 3: The Game

Patříte mezi fanoušky netflixovské seriálové klasiky Stranger Things? Pak by ve vašem iPhonu neměla chybět ani nejnovější hra Stranger Things 3: The Game. „Trojka“ nabídne stejně jako její předchůdci sympatický retro design a vy se v ní můžete těšit nejen na známé situace, postavy a úkoly, ale také řadu prvků a hádanek, se kterými jste se ještě nesetkali, a to vše za zvuků skvělého soundtracku.

Hry od Amanita Design

Hry od české společnosti Amanita Design se vyznačují nápaditým a pohlcujícím příběhem, okouzlující grafikou a skvělou hratelností. Studio Amanita Design má na kontě oceňované skvosty, jako je Machinarium, Samorost, Chuchel nebo třeba Pilgrims. Jejich hry můžete na App Store zakoupit buďto samostatně po 129 korunách, nebo jako balíčky.

Hry v  Arcade

Nabídka herní služby  Arcade se neustále utěšeně rozrůstá. Tituly, které služba nabízí, jsou určené spíše méně náročným a příležitostným hráčům, případně mladším uživatelům nebo rodinám, to jejich kvalitu ale nijak nesnižuje. Co patří v současné nabídce mezi naše favority?

Rayman Mini

Kdo by neznal populárního Raymana? Roztomilou a zábavnou plošinovku si díky službě  Arcade můžete konečně vychutnat napříč vašimi Apple zařízeními, a svůj herní zážitek ještě vylepšit použitím některého z kompatibilních herních ovladačů. Vyberte si postavičku a doslova se rozběhněte vstříc dobrodružstvím v kouzelném a okouzlujícím světě.

Skate City

Jízda na prkně je zábava, obzvlášť pokud si osvojíte co nejvíce působivých triků. Není to ale nic jednoduchého. Ve hře Skate City se stáváte městským jezdcem, který musí na své trati originálním způsobem zdolat řadu překážek. Přijměte výzvu v podobě jízdy městem se vším, co k tomu patří, a vychutnejte si působivou grafiku a dynamicky se měnící prostředí. Nemusíte být Tony Hawk (mimochodem – věřili byste, že tomuto jezdci je již jedenapadesát?), abyste si mohli zajezdit ve virtuálním Skate City. Při hře se tak ale rozhodně budete cítit.

PAC-MAN Party Royale

Pac-Man patří mezi herní fenomény, a legendární hra s nenasytnými postavičkami i zákeřnými duchy se od doby svého uvedení dočkala nespočtu různých zpracování. Nyní si můžete modernizovaného Pac-Mana vychutnat také v rámci herní služby  Arcade. Princip znáte, můžete se směle pustit do hry – bludiště je vaše se vším, co k němu patří.

LEGO Builder’s Journey

Hra LEGO Builder’s Journey jistě potěší všechny milovníky kultovní dánské stavebnice. Nejen že v ní uspokojíte své stavitelské ambice, ale také si procvičíte strategické myšlení. Vaším úkolem v Builder’s Journey bude za pomoci důmyslně použitých a sestavených kostek dopravit panáčka z bodu A do bodu B. S každou úrovní stoupá propracovanost a náročnost hry a vy se můžete těšit na okouzlující vizuální i zvukové efekty a řadu překvapení.

What the Golf?

What the Golf není obyčejným golfovým simulátorem. Tvůrci sami v jejím popisku přiznávají, že o golfu nevědí zhola nic. Přesto (nebo právě proto?) ale What the Golf přináší originální a opravdu zábavný herní zážitek. Hra má skutečně neotřelou grafiku, není v ní nouze o řadu překvapivých momentů a nudit se při ní ani náhodou nebudete.

Apple Arcade FB
.