Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Při příležitosti blížícího se léta přichází úžasné slevy! Tato sezónní akce je skvělou příležitostí pro aktualizaci operačního systému pro dosažení vyššího výkonu a maximální bezpečnosti. Přesně proto oblíbený obchod Godeal24 znatelně zlevnil produkty Microsoft. Přijít si můžete na již zmiňovaný systém, případně na kancelářský balíček za bezkonkurenčně nejnižší ceny. Přijít si můžete na Windows 10 nebo Microsoft Office s 45% a 60% slevou. Pokud tedy doposud používáte neaktuální verze těchto softwarů, nepromeškejte tuto akci a ušetřete na Godeal24 spoustu peněz.

Godeal24 letní slevy fb
Zdroj: Godeal24

Sleva 45 % na Windows 10 s kódem SGO45

Sleva 60 % na MS Office s kódem SGO60

Celý proces nákupu je nesmírně jednoduchý a navíc se nabízí hned několik platebních metod. Bezplatné doručení je pak samozřejmostí. Pokud byste ale měli nějaký dotaz, případně byste potřebovali s něčím poradit, můžete se kdykoliv obrátit na nepřetržitou zákaznickou podporu. V takovém případě stačí zaslat e-mail na adresu service@godeal24.com a vzápětí se vám dostane odpovědi.


Magazín Jablíčkář nenese za text výše žádnou odpovědnost. Jedná se o komerční článek, jehož dodavatelem (v plném znění spolu s odkazy) je inzerent.

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více