Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Mistrovství světa ve fotbale je v plném proudu. Považujete se za fotbalového nadšence a nesmíte promeškat byť jen jediný zápas? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, pak pro vás máme perfektní tip. U JBL totiž stále běží slevová akce při příležitosti nákupního svátku Black Friday, která kromě sluchátek a reproduktorů přinesla rozsáhlé slevy i na oblíbené soudbary. Proč tedy nespojit jedno s druhým a nepozvednout domácí výbavu na zcela novou úroveň?

Za výhodnou cenu jsou k dostání hned 3 oblíbené soundbary značky JBL, které se vyznačují prémiovým zvukem a řadou dalších výhod. Je v tom ale jeden poměrně zásadní háček. Slevy Black Friday totiž platí pouze do 27. listopadu 2022! Nepromeškejte proto tuto jedinečnou příležitost.

JBL Cinema SB170

Za málo peněz, spousta muziky. Přesně takto by šel definovat velice oblíbený 2.1 kanálový soundbar JBL Cinema SB170, který se zároveň pyšní bezdrátovým subwooferem. Tento model dokáže perfektně ozvučit celý váš obývací pokoj, o což se stará čtveřice výkonných širokopásmových měničů s celkovým výkonem 220 W. Samozřejmostí je také integrovaný Dolby Digital, optický vstup a HDMI ARC. Aby toho však nebylo málo, nechybí ani Bluetooth technologie. V okamžiku tak k soundbaru připojíte například i telefon, tablet či laptop. Tento model je momentálně k dostání s 20% slevou!

JBL Cinema SB170 zakoupíte za 5 890 Kč 4 699 Kč zde

JBL BAR 500

Pokud byste chtěli zvukový zážitek posunout na ještě vyšší úroveň, s úžasnou slevou se nabízí 5.1 kanálový soundbar s technologií Multibeam JBL BAR 500, který místnost naplní perfektním prostorovým zvukem s podporou Dolby Atmos. Ať už se tedy chystáte sledovat napínavé Mistrovství světe ve fotbalu, nebo naopak si chcete odpočinout u filmu či videohry, můžete si být jisti úžasným zážitkem z audia. Tento model navíc ještě disponuje technologií PureVoice pro optimalizaci čistoty hlasu a celé to parádně podtrhává 10″ subwoofer. Celkový výkon v takovém případě činí 590 W a samozřejmostí je také HDMI eARC s 4K Dolby Vision pass-through.

Samotný soundbar navíc můžete kompletně ovládat za pomoci mobilní aplikace JBL ONE z vašeho telefonu. Pokud by vám tohle nestačilo, nabízí se také vestavěná podpora pro AirPlay, Alexa Multi-Room Music či Chromecast. V rámci akce Black Friday navíc JBL BAR 500 pořídíte s parádní 25% slevou.

JBL BAR 500 zakoupíte za 16 490 Kč 12 299 Kč zde

JBL Bar 9.1 True Wireless Surround

Na závěr to nejlepší z nejlepších – JBL Bar 9.1 True Wireless Surround. Jak už ze samotného názvu vyplývá, tento model je 9.1 kanálovým systémem, který do vaší domácnosti přinese zvuk jako z kina. Soundbar disponuje úžasným 820W výkonem a hravě se dokáže postarat o doopravdy kvalitní prostorový zvuk s podporou Dolby Atmos a DTS:X.  Zároveň disponuje dvěma vlastními odpojitelnými prostorovými reproduktory, které si můžete rozmístit kam jen budete chtít, přičemž prvotřídní basy vám pak zajistí 10″ subwoofer.

Pokud si chcete vychutnat aktuální MS 2022 s pocitem, jako byste seděli přímo na stadionu, pak je JBL Bar 9.1 True Wireless Surround zcela bezkonkurenční volbou. Tento soundbar nabízí vše, co od něj můžete vůbec chtít. Kromě vysoce kvalitního zvuku zároveň nabízí Bluetooth pro bezdrátové připojení, zabudovaný Chromecast spolu s AirPlay 2 a Ultra HD 4K pass-through s Dolby Vision. Přesně díky tomu se postará o zcela ultimátní zážitek. Při příležitosti současně probíhající akce je navíc k dostání s 15% slevou.

JBL Bar 9.1 True Wireless Surround zakoupíte za 25 490 Kč 21 599 Kč zde

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.