Zavřít reklamu

Jeden z nejprogresivnějších výrobců smartphonů posledních let vstupuje na tuzemský trh. V Česku se dnes začaly prodávat telefony značky Vivo, která má svém kontě hned několik zajímavých prvenství. Vivo si pro české zákazníky na úvod přichystalo tři modely střední a nižší střední třídy.

1520_794_Vivo

Značka vivo je proslulá svým inovativním přístupem při nasazování revolučních technologií v chytrých telefonech. Například už před třemi lety jako první na světě představila smartphone se čtečkou otisků prstů zabudovanou v displeji, kterou dnes již najdeme téměř u každého výrobce a spekuluje se, že ji nabídne i Apple. Vivo má na svědomí také první pop-up selfie kameru v telefonu nebo smartphone vybavený fotoaparátem stabilizovaný gimbalem.

Pro český trh ale vivo (zatím) představilo jen tři své smartphony, kterými cílí zejména na méně náročné uživatele. Z celé trojice je bezesporu nejzajímavější model vivo Y70 za 5 299 Kč, který disponuje OLED displejem, což je v dané kategorii nevídaná výbava. Nicméně již brzy by měly následovat vlajkové modely, které jistě budou ještě o kus zajímavější.

.