Zavřít reklamu

Vánoce i Nový rok bývají bohaté na aplikace a hry, které nám jejich vývojáři poskytují s různými slevami. Je tomu z prostého důvodu, a to že se podobný „dárek“ nejen přímo nabízí, ale také může podtrhnout reklamní kampaň. Např. v případě aplikace na produktivitu, která nám po celý následující rok pomůže s pracovními a jinými povinnostmi. Jenže kde se o slevách dozvědět? 

Samozřejmě přímo v App Store. Můžete v něm kontrolovat nejen záložku Dnes, ve které Apple přináší různé informace o aplikacích a hrách ale i jejich promo akcích. Dalšími pak mohou být samostatné záložky Hry Aplikace. Zde uvidíte nejen právě probíhající události, ale může se zde objevit i samostatná záložka se slevami. Apple tak udělal např. v listopadu, kdy u nás a našich sousedů probíhal Československý týden her 2021. A pak jsou zde mnohé weby, které se různými slevami také ze značné míry zabývají.

iOSSnoops

Magazín iOSSnoops se nezabývá prakticky ničím jiným, než aplikacemi a hrami. Nabízí aktuální slevy, pokud ale nechcete utrácet, najdete zde i seznam těch titulů, které jsou aktuálně dostupné zdarma. Vyjma toho zde najdete i nové aplikace, které byly do App Storu aktuálně přidány a další žebříčky nejlepších aplikaci a her pro iPhone a iPad.

slevy

App Sliced

O něco přehlednější a propracovanější je pak magazín App Sliced. Ten totiž nabízí možnost filtrování. V seznamu slev si tak můžete sami volit, zda chcete zobrazit všechny zlevněné tituly, nebo jen ty pro iPhone, iPad, Apple TV, Apple Watch a také macOS. Stejně tak si můžete nechat zobrazit jen ty nejoblíbenější tituly v akci nebo prostě klidně všechny. Nechybí rozdělení na ty zlevněné a ty zdarma, obsah můžete třídit i podle žánru.

slevy

148Apps

Web 148Apps vám poskytne výpis slev podle zařízení a podle toho, zda je aplikace či hra zdarma. To je ale prakticky vše. Ukazuje alespoň, kdy byla sleva uveřejněna a podle toho si můžete udělat obrázek, jak dlouho bude ještě sleva trvat. Vyjma výčtu slev se pak jedná o informační magazín o aplikacích a hrách, na které také přináší recenze.

slevy

Je prakticky jedno, ve kterém magazínu budete slevy hledat, protože všechny by měly nabízet totožný obsah, záleží jen na vašem třídění. Pokud pak máte na nějaký titul zálusk, můžete si projít i historii slev. Pokud totiž už jednou takový titul ve slevě byl, jistě se ta bude opakovat, a vám tak stačí jen počkat, než na ni zase přijde řada. 

.