Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Vsaďte na chytré čištění zubů se sonickým kartáčkem Oclean XS, který navíc nyní pořídíte s parádní slevou. Technologie se posouvají raketovou rychlostí vpřed, obzvláště tedy v oblasti chytré domácnosti. Nejen že tak máme k dispozici chytré osvětlení, zabezpečovací systémy a mnoho dalších, ale o slovo se přihlásily i chytré zubní kartáčky, které se postarají o co možná nejefektivnější zubní hygienu. Skvělým kandidátem je proto již zmiňovaný Oclean XS. Jedná se o chytrý sonický kartáček s řadou bezkonkurenčních funkcí. Pojďme si na něj proto společně posvítit.

Oclean XS: Bezkonkurenční čištění zubů

Jak už jsme lehce naznačili výše, Oclean XS si zakládá na řadě skvělých funkcí. Jeho základem je však kvalitní motor, který se dokáže postarat o až 80 tisíc pohybů za minutu, čímž zajišťuje maximální efektivitu čištění. U toho to ale rozhodně nekončí. Zcela zásadní roli totiž hraje 6osý gyroskop v kombinaci s pokročilou technologií, které uživatele v reálném čase upozorní na vynechaná, respektive nevyčištěná místa. O tom budete mít přehled na displeji kartáčku hned po dokončení čištění.

Oclean XS

U displeje ještě chvíli zůstaneme. Ten totiž po každém použití přináší analýzu konkrétního čištění a kromě zobrazení informací o vynechaných místech automaticky připraví doplňující plán pro rychlé dokončení. Ve finále tak máte maximální jistotu, že jste skutečně na nic nezapomněli. S tím také souvisí 5 předpřipravených čistících režimů, z nichž si už jen stačí vybrat vašeho favorita. Každý režim následně ještě nabízí 5 úrovní intenzity pro pokrytí potřeb všech uživatelů.

Celé to ještě skvěle uzavírá výdrž baterie dosahující až 60 dní na jedno nabití. Dokonce ani nechybí podpora pro rychlé nabíjení – za pouhé 3 hodiny budete mít kartáček nabitý na 100 %, což vám dopřeje další 2 měsíce jeho používání. Důležitá je pak také odolnost vůči vodě dle stupně krytí IPX7. Určitě také nesmíme zapomenout zmínit estetický a ergonomický design, který nejen že skvěle dotváří podobu kartáčku jako takového, ale zároveň zajišťuje jeho snadné a komfortní použití.

Nyní s úžasnou slevou!

Společnost Oclean se zaměřuje na vývoj technologií, které lidem pomohou s jejich zubní hygienou. Právě kartáček Oclean XS je skvělou ukázkou toho, jak čištění zubů posunout na zcela novou úroveň a ještě si celý proces o to více zpříjemnit. Jak už jsme navíc zmínili výše, aktuálně tento produkt pořídíte s parádní slevou ve výši 23 %! Vyjde vás tedy na pouhých 1625 Kč.

K dostání je navíc v několika barevných provedeních. Aby toho nebylo málo, v rámci současné akce také najdete zlevněné balíčky obsahující kartáček Oclean XS v kombinaci s náhradními hlavicemi, na kterých tak můžete o to více ušetřit. S nákupem byste však rozhodně neměli otálet. Akce totiž platí jen do konce února!

Oclean XS zakoupíte se slevou zde

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.