Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nejnovější software Microsoft může být pro vaše obchodní nebo individuální potřeby opravdu užitečný. V každém případě však může být nákladný. Pokud si Windows 11 Pro koupíte přímo od společnosti Microsoft, bude vás stát 200 dolarů. Pokud navíc budete chtít získat i přístup ke kancelářskému balíku Office 2021, vyjde vás to na dalších 440 dolarů, což zatíží vaše rodinné výdaje! Zde je Godeal24, který může zachránit vás i vaši peněženku! V rámci akce Godeal24 ke Dni matek je doživotní Office 2021 Pro neuvěřitelně levný, a to až za 27,25 €! To je více než 90% sleva z původní ceny. A co víc, Office 2021 Professional 5 PC je za pouhých 22,60 € za PC! Chyťte se příležitosti a uvolněte produktivitu! Office 2021 potřebuje perfektní operační systém – nejnovější Windows 11 Pro za 13,25 €. Tato nabídka brzy vyprší, takže pokud nechcete přijít o tuto úsporu, objednejte si ji co nejdříve. Šiřte lásku, sdílejte radost a zařiďte, abyste na tento Den matek nezapomněli!

Zajistěte si Office za bezkonkurenční cenu

Zvyšte svoji produktivitu s Windows 11 Pro!

Získejte svůj cenově zvýhodněný balíček softwarů ještě dnes! (Slevový kód „SGO62„)

Vynikající množstevní slevy pro vás!

50% slevy na další Windows a Office! (Slevový kód “ SGO50„)

Další softwarové nástroje v akci:

>>>Získejte další oblíbené softwarové nástroje

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

.