Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Čas letí jako voda a za chvíli tady máme opět Vánoce. Během těchto svátků je zvykem přátelům, rodinným příslušníkům, kolegům či obchodním partnerům připomenout, že si jich dostatečně vážíme a přejeme jim úspěšný vstup do nového roku. Přesně k tomu slouží takzvaná novoročenka s označením PF. Jak ale vytvořit firemní PF s předstihem?

saywebpage pf-2022
Zdroj: saywebpage & smartmockups

Při tvorbě PF 2022 si můžete zpracovat vše sami takzvaně od píky. Pokud byste ale chtěli šetřit časem a značně si tak usnadnit vaši práci, můžete sáhnout po službě Saywebpage, která si s tvorbou takzvaného „PéeFka“ poradí v řádu několika minut. Konkrétně vám umožní vytvořit vysoce kvalitní PF 2022, jenž můžete vzápětí sdílet prostřednictvím e-mailu, sociálních sítí, anebo jej předat ve vytištěné podobě. Pojďme si ale ještě ukázat, jak to vlastně celé funguje.

Volba šablony

Nejprve je nutné přejít na tuto webovou stránku, kde stačí kliknout na tlačítko Vytvořit přání PF 2022. Následně je nutné se přihlásit (například prostřednictvím účtu Facebook či Google), díky čemuž se dostanete do sekce s předpřipravenými šablonami. Zde už si jen stačí zvolit vašeho favorita. Pokud se vám každopádně něco na šabloně nezamlouvá, nezoufejte – vše lze totiž zpětně jednoduše upravit.

Vložení rodinné fotografie

Správné PF 2022 se samozřejmě neobejde bez rodinné fotografie. Takto totiž všem ukážete, že na ně myslíte rovnou s celou rodinou, což novoročence přidá na autenticitě. Akorát mějte na paměti, že je potřeba vložit fotografii v dostatečném rozlišení. V opačném případě by totiž fotka mohla působit kontraproduktivně.

Jak probíhá samotná tvorba PF 2022

Jakmile si vyberete tu nejvhodnější šablonu a připravíte rodinnou fotografii, tak už vám nic nebrání ve tvorbě samotného PF 2022. Obrovskou výhodou je, že si prakticky celou šablonu můžete přizpůsobit k obrazu svému, díky čemuž není žádným problémem nejen úprava textu či jednotlivých obrázků, ale zároveň můžete měnit celou paletu barev, použitá písma a další. Mějte však na paměti jednu věc. Zatímco pro vaše nejbližší je samozřejmě na místě vytvořit PF s osobnějším textem, tak pro vaše kolegy či obchodní partnery byste měli volit spíše formálnější slovník. V galerii výše si pak můžete prohlédnout povedená přání z loňského roku.

PF 2022 s předstihem vytvoříte zde

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více