Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud jste prošvihli velkolepé akce Black Friday a Cyber Monday, nezoufejte – Godeal24 totiž odstartoval speciální slevovou akci Double 12 Promotion, která přichází se stejnými slevami jako při příležitosti Černého pátku! Přijít si tak můžete na originální praktický software od Microsoftu. Co je vlastně akce Double 12 Promotion? Double 12 je nákupní karneval, který se koná každoročně při příležitosti 12. prosince (12. 12.). Přímo tak navazuje na známou akci Double 11. Při příležitosti této události si oblíbený obchod Godeal24 připravil řadu úžasných slev, které rozhodně stojí za to!

Oficiální cena za Microsoft Office 2021 Pro činí 439,99 $. V rámci akce Godeal24 12.12 si však na originální Office 2021 Pro můžete přijít za pouhých 24,25 €, díky čemuž tak ušetříte více než 90 % z původní částky. Pokud navíc licencí potřebujete hned několik, například nakupujete společně s přáteli, pak je skvělou volbou balíček Office 2021 5PCs, díky čemuž vás jedna licence vyjde na pouhopouhých 13,05 €/PC. O kvalitu či bezpečnost softwaru se nemusíte vůbec obávat. Software jako takový si můžete stáhnout přímo z  oficiálního webu Microsoftu a následně už jen zadat aktivační klíč. Po samotné aktivaci se můžete rovnou pustit do plnohodnotného používání. Pokud byste při instalaci narazili na nějaký zádrhel, můžete kontaktovat nepřetržitou 24/7 zákaznickou podporu, která vám je k dispozici už napořád!

Godeal24 Double 12

Nejnižší cena roku! Originální MS Office od 13,05 €

Nyní je navíc i nejlepší čas pro pořízení Windows 10 Pro. Godeal24 Double 12 totiž zároveň přichází s úžasnou akcí, kdy si můžete přijít na balíček Windows 10 Pro 2PCs za pouhých 12,12 € – jedna licence vás tak vyjde jen na 6,06 €. Pokud chcete pořídit jen jednu licenci, vyjde vás na 7,25 €. Samozřejmostí je také podpora pro bezplatný přechod na Windows 11!

Časově omezená akce! Windows 10 od 6,06 €

MS Office pro Mac

Sleva 62 % na balíčky a MS Office! Slevový kód: SGO62

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Prohlédněte si nabídku zlevněných OS Windows zde

Nástroje pro počítač za nejlepší ceny!

Prohlédněte si nabídku zlevněných nástrojů zde

Godeal24 je přeprodejcem Microsoft licencí a oblíbeného IT softwaru, díky čemuž si můžete přijít na Windows OS a Microsoft Office za bezkonkurenční ceny, stejně tak i na oblíbené nástroje od IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a další. Ušetřit tak můžete až 90 %! Licence jsou samozřejmě 100% originální a funkční. Godeal24 navíc zná historii každé prodávané licence, díky čemuž dokáže zajistit jejich bezchybnou funkčnost. Právě proto jsou licence navíc doživotní – jakmile je aktivujete, budou vám fungovat již napořád. Samozřejmostí jsou také aktualizace, co ž se týká zejména operačních systémů a kancelářských balíčků Microsoft.

Jak zaplatit

Pojďme si ještě posvítit na to, jakým způsobem lze vlastně zaplatit. Jakmile vyberete licence, o které máte zájem, stačí přejít k pokladně (Checkout). Zde můžete pokračovat jako host (guest), nebo si vytvořit přímo účet. V následujícím kroku stačí vyplnit nutné informace a jako platební bránu vybrat CWALLETCO, což se následně musí ještě potvrdit tlačítkem Place Order. Poté se přesunete k výběru platební metody. Proto klikněte na Choose payment methods a zde si vyberte například PayPal. Samozřejmě záleží na vašich preferencích. Jak vypadá celý postup si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

O spolehlivosti Godeal24 jasně hovoří jeho online reputace. Obchod se totiž těší řadě pozitivních recenzí na nezávislém portálu TrustPilot, kde získal ohodnocení jako „excelentní a skvělý“ hned v 98 % ze všech recenzí. Tomu ostatně může vděčit celkové kvalitě, neuvěřitelně rozsáhlé nabídce originálních produktů s až 90% slevami a instantnímu digitálnímu doručení prostřednictvím e-mailu. Ihned po zaplacení tedy na nic nečekáte – aktivační klíč totiž obdržíte okamžitě.

Godeal24 navíc nabízí nepřetržitou 24/7 profesionální technickou podporu, která je už navždy dostupná všem zákazníkům. Ať už tedy řešíte jakýkoliv problém, nebo potřebujete poradit, můžete se zeptat přímo expertů.

Kontaktuje Godeal24: service@godeal24.com

.