Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry pro iOS

FRYY – how to cook a steak
Máte rádi grilování, ale příprava steaku pro vás vždycky byla obtížnou výzvou. S aplikací FRYY nechte všechny své pochyby odplout pryč. Navíc se dozvíte vše potřebné: druhy steaku, jak dlouho bude trvat příprava a kdy je vhodné maso otočit. To už přeci za zkoušku stojí.
[appbox appstore appid id952286893 oldprice=“119,00 Kč“]

SimplePlanes
Jste blázni do letadýlek? Co si takhle ve svém iPhonu nebo iPadu postavit řadu modýlků. A když se vším budete hotovi, můžete nasednout do kokpitu a vyzkoušet, jak se s ním hezky létá. Vzhůru do oblak a ještě dál!

[appbox appstore appid id823869162 oldprice=“129,00 Kč“]

Workout Playlist Pro
Nikdy není pozdě, abychom začali cvičit a zlepšili tak naší kondici. Aplikace Workout Playlist Pro vám umožní nastavit svůj denní plán. Navíc zaznamenává počet spálených kaloriích do aplikace Zdraví a na Apple Watch zase pomůže s kroužkem Aktivita. Jdete do toho?
[appbox appstore appid id1290856279 oldprice=“129,00 Kč“]
Alien: Blackout
Vetřelce už jsme tu měli. Alien: Blackout je ale trochu jiný šálek kávy, tedy survival strategie. Nyní se v kůži Amandy Ripleyové budete muset postarat nejen o její život, ale i nově příchozích členů posádky. Vetřelec je mezi vámi a čas běží. Přežijou všichni?
[appbox appstore appid id1401510106 oldprice=“129,00 Kč“]

Aplikace a hry pro macOS

WaterMinder
Pitný režim je nedílnou součástí každodenního života člověka. Naše tělo tvoří více jak 60 % tekutiny, a proto není dobré zanedbávat její přísun. Dehydratace může způsobit ztrátu soustředění, bolest hlavy, únavu či špatnou náladu. A o to přeci nikdo z nás nestojí, nebo ano?
[appbox appstore appid id1415257369 oldprice=“249,00 Kč“]
Disk Cleaner Pro – 3 in 1
Pořádek dělá přátele, ale pořádek ve vašem Macu může ušetřit spoustu drahocenného místa, které by jinak bylo zaneřáděno nepotřebnými daty. Aplikace Disk Cleaner Pro vás zbaví každý nečistoty, jako je například plný koš, duplicitní soubory

[appbox appstore appid id1382176389 oldprice=“299,00 Kč“]

Cities: Skylines
Staňte se starostou malé vesničky a vybudujte z ní obrovskou prosperující metropoli. Jste-li náročnější hráč a nestačí Vám pouze bezduché pokládání domečků na virtuální zeminu, Cities Skylines je právě pro vás! Vybudujte síť elektrického vedení, zařiďte správný rozvod vody do každé domácnosti a nezapomeňte na výpusť kanalizace, to vše si po vás budou vaši obyvatelé žádat, proto je nezklamte a vybudujte jim krásné místo pro život.

[appbox steam appid 255710 oldprice=“27,99€“]

XCOM 2
XCom 2 je taktická hra plná emzáků, kteří za posledních 20 let zaplavili každý koutek a vy máte za úkol se jich zbavit a zachránit tak lidstvo. Kombinujte hrubou palebnou sílu s tichým taktickým postupem, aby bylo toto spojení pozemšťanům ku prospěchu.

[appbox steam appid 268500 oldprice=“49,99€“]

.