Zavřít reklamu

Shotcut

Shotcut je bezplatný a open-source video editor dostupný pro Mac, Windows a Linux. Nabízí širokou škálu funkcí pro střih videa, včetně střihu videa, aplikování přechodů a efektů, nástrojů pro práci s velikostí, oříznutím a rotací videa, možnost přidání titulků a vodoznaku a spoustu dalšího. Shotcut má intuitivní a moderní uživatelské rozhraní s dokovacími panely, které lze uspořádat podle vašich potřeb. Nabízí také tmavý a světlý motiv.

Aplikaci Shotcut stáhnete zde.

Spectacle

Spectacle je bezplatná open-source aplikace pro Mac, která umožňuje měnit tvar, velikost a pořadí oken pomocí jednoduchých stisků kláves. Můžete si nastavit vlastní klávesové zkratky a pak je používat k přesouvání oken po obrazovce. Rozdělte dvě okna na každé straně obrazovky, nahoře a dole nebo vlevo a vpravo, nebo přesuňte konkrétní okno do popředí. Spectacle si bez problémů poradí s řadou akcí, souvisejících se správou oken na vašem Macu.

Aplikaci Spectacle stáhnete zde.

Cog

Cog je open source audio přehrávač pro macOS. Základní rozvržení je jednopanelové rozhraní se seznamem skladeb a dvěma výsuvnými zásuvkami, z nichž jedna slouží k navigaci v hudebních složkách uživatele a druhá k zobrazení vlastností zvukových souborů, jako je například datový tok.

Cog

Aplikaci Cog stáhnete zde.

Mackup

Mackup je bezplatná a open-source aplikace pro Mac, která umožňuje synchronizovat nastavení vašich aplikací mezi různými počítači. To je užitečné, pokud chcete mít stejné nastavení na svém pracovním i osobním počítači, nebo pokud chcete zálohovat nastavení svých aplikací. Mackup podporuje širokou škálu aplikací i cloudových úložišť, snadno se používá a je přehledná.

Mackup

Aplikaci Mackup stáhnete zde.

DupeGuru

DupeGuru je multiplatformní (Linux, OS X, Windows) grafický nástroj pro vyhledávání duplicitních souborů v systému. Může prohledávat buď názvy souborů, nebo jejich obsah. Díky rychlému algoritmu fuzzy matching najde duplicitní soubory během několika minut a nabízí také speciální režim Hudba, který dokáže prohledávat značky a v okně s výsledky duplicit zobrazuje informace specifické pro hudbu.

Aplikaci DupeGuru stáhnete zde.

.