Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Do vánočních svátků zbývá už jen pár dní. Připravili jste s předstihem dárky pro své přátele a rodinu? Tak aniž bych ztrácel čas, rovnou přecházím k věci. S dárky vám totiž může pomoci i Godeal24 – váš pas k jedinečným nabídkám, exkluzivním nabídkám a oslavě úspor. Godeal24 spouští nákupní festival 12.12, kde můžete získat levné softwarové klíče. Každý níže uvedený software je nyní ve slevě a většina slev je časově omezena.

Godeal24 snižuje cenu za kancelářský balík Office, který je nejoblíbenějším nástrojem tohoto typu na světě. Za doživotní licenci Office 2021 Professional můžete zaplatit pouze 24,24 €! Žádné další poplatky za ni už neplatíte! Samozřejmě v případě problémů s přizpůsobením systému nebo aplikace je ve slevě i MS Office 2019 Pro! Bezpečný Office 2019 Pro stojí 22,25 €. Pro firmy nebo nákup s přáteli jsou k dispozici také balíčky s více klíči. Je těžké si představit Office 2021 Pro za pouhých 14,85 €/PC, ale Godeal24 to dokáže splnit! Informace o produktu získáte posunutím dolů. Godeal24 poskytuje rychlou dopravu a doživotní poprodejní servis, takže můžete nakupovat s důvěrou! Nakupujte ty nejlepší dárky v tomto předvánočním výprodeji.

Zvyšte svou produktivitu za jedinečnou cenu! Limitovaná nabídka!

Bezpečná cesta, jak zaktivovat váš Windows 10!

Získejte svůj cenově zvýhodněný balíček softwarů ještě dnes! (slevový kód „SGO62„)

Množstevní slevy na klíče k Windows a Office

Až 50% sleva na další Office a Windows! (slevový kód “ SGO50„)

Další softwary, které se mohou hodit

>>>Získejte více nástrojů

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

.