Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nejrychlejší způsob, jak zlepšit pracovní postupy a ochránit počítač? Stiskněte tlačítko Pokladna a získejte Microsoft Office 2021 a Windows 11 Pro. Office 2021 Professional vám umožní přeskočit problémy s předplatným a vlastnit doživotní přístup k aplikacím Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access, OneNote a Teams. Neutrácejte už za sady Office příliš mnoho, protože Godeal24 nabízí levné licence MS v pololetním velkém výprodeji! Pro jeden počítač stojí klíč Office 2021 Pro 27,25 €. Na základě principu buy more save more je balíček pro 5 PC pro Office 2021 Professional zlevněn na 17,25 € za PC! Upgradujte na Windows 11 Pro za 13,25 € a ušetřete více než 90 % z původní ceny! V dnešní době plné kybernetických hrozeb vám systém Windows 11 Pro nabízí silnou bezpečnostní konfiguraci, která pomůže udržet vaše zařízení a data v bezpečí. Nechcete už ztrácet čas? přejděte rovnou k pokladně a ušetřete více než 90 %. Využijte čas, protože cena je přizpůsobena skladovým zásobám!

240528-720p-gd24-€

Nakopněte svou produktivitu! 

Skvělé slevy na Windows 10 a 11 jsou tu

Získejte svůj cenově zvýhodněný balíček ještě dnes! (slevový kód „SGO62„)

Až 50% slevy na další Microsoft softwary! (slevový kód “ SGO50„)

Množstevní slevy pro vás! 

Další vynikající softwary ve slevě

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

.