Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Office 2021 Pro Plus vám pomůže zvládnout každodenní práci díky plně vylepšené sadě funkcí. Bezproblémově integrované rozhraní vám umožní pracovat s dokumenty, vytvářet prezentace a analyzovat data – od tradičních aplikací Word, Excel a PowerPoint až po nové, výkonné aplikace. Již nejste pouhým plnitelem úkolů, ale tvůrcem posouvajícím hranice. Po omezenou dobu můžete zvýšit produktivitu, pokud si pořídíte sadu Microsoft Office 2021 Pro All-in-One. Cena doživotní licence pro Office 2021 Pro Plus je v rámci slevové akce a výprodeje Godeal24 26,75 €. Efektivita a optimální kompatibilita jsou klíčové pro úspěch ve vašem profesním i osobním úsilí. Office 2021 Home and Business for Mac zve všechny uživatele počítačů Mac na tuto neuvěřitelnou cestu, která stojí pouze 49,89 €. Cena Windows 11 Pro, dokonalého doplňku k sadě Office pro zvýšení produktivity, také prudce klesla! Nejnovější Windows 11 Pro stojí 13,55 €. Ve slevě jsou i další produkty včetně sad Office a balíčků produktů, nástrojů MS OS atd. Godeal24 je připraven poskytnout profesionální zákaznický servis, který vás provede nákupem. Používaný software musí být stažen z oficiálních stránek, které zaručují, že jsou originální. Váháním si necháte ujít příležitost zvýšit svou produktivitu! Využijte čas!

Skvělá cena! 62% sleva na Microsoft Office! Využijte plný potenciál kancelářských balíků Office! (slevový kód „SGO62 „)

Parádní slevy se slevovým kódem pro nás: (slevový kód “ SGO50„)

Až 62% slevy na balíčky Windows a Office (slevový kód „ SGO62„)

Velké množstevní slevy pro vás jsou tu!

Další skvělé nástroje ve slevě

>>>Získejte další nástroje

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

.