iWant

iWant

Alza otevřela první velký Apple Shop, nabídne kompletní jablečné portfolio

iWant

Po roce a půl příprav a konzultací se v pražských Holešovicích otevřel první Apple Shop střední a východní Evropy. Byť se tímto označením honosí tři další prodejny v České republice, Apple Shop od Alzy je unikátní svým konceptem i servisem.

apple-shop-alza-official

Před osmou hodinou ranní se před holešovickým showroomem největšího tuzemského prodejce Apple produktů sešikovaly desítky dychtivých zákazníků, které Alza nalákala na až 15% slevy. První nadšence vpuštěné do nového Apple Shopu, který je v Alze v duchu konceptu „prodejna uvnitř prodejny“ nenásilně zasazen mezi prodejní místa Samsungu či Microsoftu, přivítal – po vzoru slavnostních otevření oficiálních jablečných obchodů po celém světě – potlesk.

Známý herec Martin Stránský, který namluvil audioknihu o Stevu Jobsovi, po úvodním slovu slavnostně přestřihl pásku a několik stolů s iPody, iPady, MacBooky i iMacy rázem oblehly desítky lidí. „Nemohli jsme použít jen tak ledajaké stoly, vše probíhalo pod přísným dohledem Applu,“ potvrdila supervizi kalifornské společnosti PR manažerka Alzy Šárka Jakoubková s tím, že si Apple před samotným otevřením vše pečlivě zkontroloval, jak je jeho dobrým zvykem.

Ostatně právě přímá účast zaměstnanců Applu na provozu prodejny odlišuje Apple Shop od Apple Premium Resellerů, byť samotný zákazník při příchodu do obchodu rozdíl prakticky nepozná. V Apple Shopu můžete očekávat nejen nabídku kompletního portfolia jablečných produktů, ale zároveň také kvalifikovaný personál vyškolený přímo pracovníky Applu a plnohodnotný záruční i pozáruční servis, který Alza řeší s autorizovanými partnery.

Až patnáctiprocentní slevy na vybrané počítače, iPhony i iPady můžete v holešovickém showroomu Alzy využít až do 20 hodin, respektive do vyprodání zásob. Pětiprocentní slevu dnes získáte se slevovým kódem „APPLE5“ na Apple produkty také na webu.