iWant

Budoucnost televize jsou aplikace, hlásí nová reklama Applu

iWant

Apple pokračuje v reklamní kampani na Apple TV čtvrté generace a v novém spotu vyzdvihuje aplikace, které mohou poprvé pro jablečný set-top box vytvářet i vývojáři třetích stran. „Budoucnost televize jsou aplikace,“ hlásí reklama.

V půlminutové reklamě se objevuje několik nejpopulárnějších aplikací jako NEtflix, ESPN, Asphalt 8, Disney Infinity, Showtime, Crossy Road nebo HBO Now. Apple tedy ukazuje všechny kategorie od konzumace obsahu až po hry.

Závěrečnými barevnými pruhy je reklama sladěna s dosavadním marketingovým materiálem, který se nejnovější Apple TV týká.

 • rembaz

  to ano, len keby uz bol konecne amazon prime na apple tv 4.
  Airplay je ok, ale nativna aplikacia by bola ovela lepsia.

 • Martin Kalenda

  bohužel pořád za mě zoufalost, má dvě nové a potenciál těch krabiček je z 80% nevyuřit právě pro omezení v hw návrhu které to ma (usb/usb-c) např pro videkonference obratem by si řada lidí koupila novou na facetime. takhle skutek utek. o tom že kromě gamesení z ovladačem (mám za 1700 ten jedinej z apple store co je ofiko podporovanej a má lightning) tak pro 5ti leté dítě je výběr gamesů naprosto zoufalej. atačí aby se podívali do první herny někde v letovisku a uvidí co se má midlit a ne ty srágory co tam teď pro appletv jsou.

 • dfx

  Mna by zaujimalo, ako pustit 4K obsah Netflixu na iMacu 5K. Apple TV neprehra 4K obsah takze ta reklama je len reklama. Kvalitne zobrazenie obsahu na Apple zariadeniach stale chyba :-(