Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu.  

Argylle 

Když se zápletky knih Elly Conwayové začnou přespříliš podobat aktivitám zlověstného zločineckého syndikátu, ocitne se tato introvertní spisovatelka špionážních románů i její kočka ve víru skutečného světa špionáže. Snímek má neuvěřitelně našlapané obsazení, protože se zde představí Henry Cavill, Sam Rockwell, Bryce Dallas Howard, Bryan Cranston, Catherine O’Hara, John Cena, Dua Lipa, Ariana DeBose a také Samuel L. Jackson, a to v režii uznávaného Matthewa Vaughna (Kingsman, Kick-Ass, Tetris). Premiéra v kinech proběhla 2. února, právě teď je snímek už k dispozici i ve streamu Apple TV+. 

Temná hmota 

Jason Dessen je unesen a uvržen do alternativní verze svého života. Podniká děsivou cestu a hledá svou pravou rodinu, aby ji zachránil před nejhrozivějším nepřítelem, jakého si lze představit: před sebou samým. Natočeno podle mezinárodního bestselleru Blakea Crouche, kdy zde hlavní role ztvární Joel Edgerton, Jennifer Connely a Alice Braga. Premiéra je stanovena na 8. května a Apple aktuálně vydal upoutávku na první řadu. 

Vezmi mě na Měsíc 

V hlavních rolích nového filmu z produkce Apple TV+ se objeví Scarlett Johansson a Channing Tatum. Půjde o komedii, která divákům přiblíží zákulisí NASA, a to v době připravování se na přistání na Měsíci. Protože je mise natolik důležitá a nesmí selhat, začne se připravovat alternativní plán, kdyby se to nakonec skutečně nepovedlo. V tuzemských kinech bude premiéra snímku 11. července, což znamená, že na stream by film mohl jít na podzim letošního roku. Máme zde už i trailer. 

Snoopy na táboře 

Když Snoopy a Bíglí zjistí, že jejich oddílu hrozí propuštění, vydají se do přírody vysloužit si své odznaky za zásluhy. Karlík Braun se mezitím spolu s přáteli dobře baví na letním táboře. Datum premiéry sice Apple nezveřejnil, ale protože se jasně jedná o letní tématiku, mohli bychom se ho dočkat ještě během června. 

Nejsledovanější obsah v Apple TV+ 

Kdyby vás pak zajímalo, co aktuálně v Apple TV+ táhne nejvíce, tak níže najdete aktuální seznam 10 nejsledovanějších seriálů a filmů za minulý týden. Pokud jde o celkové žebříčky, které pro ČR sestavil server JustWatch, tak je produkce Applu na silném ústupu. Mezi TOP 10 ani filmů ani seriálů není jediný titul produkce Applu. Uvidíme příští týden, jestli zaboduje alespoň Sugar a Argylle. 

  • Sugar 
  • Vládcové nebes 
  • Ted Lasso 
  • Palm Royale 
  • Ve vatě 
  • The Morning Show 
  • For All Mankind 
  • New Look 
  • Nadace 
  • Konstelace 

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.