Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už tato neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu.  

4 ceny BAFTA 

Široce oslavované špionážní drama společnosti Apple Slow Horses získalo cenu BAFTA za nejlepší střih v žánru fikce a Nejlepší zvuk, zatímco globální hit, dramatický seriál Silo zvítězil v kategoriích Nejlepší produkční design a Nejlepší původní hudba. Jedná se o menší ocenění, protože to zásadní je plánováno na 12. května, kde se budou udílet ceny v hlavních kategoriích. Tam mohou Slow Horses uspět jako nejlepší dramatická série a Jack Lowden jako herec ve vedlejší roli. V sekci Specialist Factual je nominovaná dokusérie The Enfield Poltergeist a v zábavě Hannah Waddingham: Home for Christmas. 

WondLa 

Eva musí utéct z podzemního úkrytu na zemský povrch a tam zjistí, že svět není takový, jaký čekala. Putuje nebezpečnou krajinou, navštíví neznámé civilizace a hledá odpověď na zásadní otázku: Je posledním člověkem na zemi? Jde o epické animované dobrodružství na motivy bestselleru New York Times. Jeho premiéra bude 28. června. 

WondLA

Provokatéři 

Apple TV+ připravuje další filmový hit. Rory a Cobby jsou nesourodí parťáci, zoufalý otec a bývalý trestanec, které náhoda svede dohromady při jedné loupeži. Když se vše zvrtne, nečekaně spojí síly s Roryho terapeutkou, aby unikli policii, zpátečnickým byrokratům i pomstychtivému zločineckému bossovi. V hlavních rolích se zde představí Matt Damon a Casey Affleck, dále hrají Ving Rhames, Alfred Molina nebo Toby Jones. Premiéra je plánována až na 9. 8. 2024. 

Nejsledovanější obsah v Apple TV+ 

Kdyby vás pak zajímalo, co aktuálně v Apple TV+ táhne nejvíce, tak níže najdete aktuální seznam 10 nejsledovanějších seriálů a filmů za minulý týden. Pokud jde o celkové žebříčky, které pro ČR sestavil server JustWatch, tak v případě filmů se opět na 10. příčku dostal nezmar Napoleon. Z nejsledovanějších seriálů ale poměrně rychle vypadl Sugar. 

  • Sugar 
  • Ted Lasso 
  • Ve vatě 
  • Palm Royale 
  • Vládcové nebes 
  • Acapulco 
  • For All Mankind 
  • Franklin 
  • The Morning Show 
  • Argylle 

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.