Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Apple vydal nového Teda Lassa, došlo ale i na Předzvěsti nebo Monster Factory. Těšit se pak můžeme třeba na skutečné drama uvnitř letadla.  

Předzvěsti a Ted Lasso 

Třetí sezona Teda Lassa má za sebou svou premiéru. V rámci ní ale Apple uvolnil jen úvodní díl s podtitulem „Zlý duch“, kdy ten druhý s názvem „Chelsea nechci“ bude dostupný ve středu 22. března. Apple zde vsadil na sílu titulu, a snaží se diváky přilákat i v jiné než typicky premiérové páteční dny. V tento pátek pak do platformy přibyly první tři díly hvězdně obsazeného seriálu Předzvěsti. Ty se odehrávají v letech 2037, 2046 a 2047. Jednotlivé mocnosti se zde dohadují o osudu lidstva a vše směřuje k jeho zániku.

Monster Factory 

Další premiérou tohoto týdne byla dokumentární šestidílná série Monster Factory pojednávající o poutavém a dost šíleném světě wrestlingu, v němž exoti v elasťácích hledají únik před svazujícím všedním životem a upínají se ke snu o profesionální kariéře. V rámci Apple TV+ jsou už k dispozici všechny díly.

Moje Country 

Soutěž „My Kind of Country“ chce bořit bariéry v country hudbě tím, že poskytuje mimořádnou příležitost různorodým a inovativním umělcům z celého světa. Skauti Allen, Guyton a Peck vybírají výjimečné nadějné umělce a zvou je do domova country hudby v Nashvillu, aby představili svůj jedinečný zvuk a pohled na hudbu. Vítěz pak získá od společnosti Apple Music cenu, která mu změní život. Premiéra bude 24. března.

Únos letadla 

Když je během sedmihodinového letu KA29 z Dubaje do Londýna uneseno letadlo, úspěšný korporátní vyjednavač Sam Nelson se pokouší pomocí svých profesionálních dovedností zachránit všechny na palubě. Otázkou zůstává, jestli se jeho riskantní strategie stane i jeho zkázou. Samotného hlavního představitele pak hraje populární Idris Elba. Datum premiéry ještě známé není stejně jako rozsah celého díla. Těšit se ale prý můžeme „již brzy”. Níže se alespoň můžete podívat na trailer k Elbovo aktuálnímu hitu na Netflixu.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.