Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu.  

Hollywood Con Queen 

Třídílný seriál od držitele ceny Emmy Chrise Smithe zkoumá neuvěřitelný příběh mezinárodního podvodníka vydávajícího se za nejmocnější ženy v oboru lákající nic netušící oběti do Indonésie s příslibem kariérní příležitosti, která jim změní život. Je založen na původní reportáži zkušeného investigativního novináře Scotta Johnsona pro The Hollywood Reporter. Premiéra bude 8. května a Apple právě na sérii vydal i první upoutávku. 

Velký doutník 

Šestidílné drama, které má celosvětovou premiéru 17. května, zachycuje příběh útěku vůdce hnutí Black Panther Huey P. Newtona na Kubu a je založen na monumentálním článku ve stejnojmenném časopise The Big Cigar. Newton na Kubu utekl s pomocí slavného producenta Berta Schneidera v neuvěřitelně propracovaném plánu – zahrnujícím falešnou filmovou produkci – který se ale pokazí všemi možnými způsoby. Zajímavostí je, že na režisérské křeslo usedl Don Cheadle. V hlavní roli se představí André Holland. I zde Apple právě vydal první trailer. 

Trying 

Příliš často se nestává, aby Apple uvedl nějakému seriál čtvrtou řadu. Obvykle se totiž končí na třech. Trying je však výjimka, protože se jedná o velice oblíbený seriál s Rafem Spallem a Esther Smith v hlavních rolích. Právě čtvrtá řada bude mít v platformě premiéru 22. května a Apple i na ni tento týden vydal upoutávku. Těšit se můžete na 8 dílů, které vás v ději přenesou o šest let dopředu, abyste zjistili, jak se ústřední dvojici daří plnit její rodičovské povinnosti.

Nejsledovanější obsah v Apple TV+ 

Kdyby vás pak zajímalo, co aktuálně v Apple TV+ táhne nejvíce, tak níže najdete aktuální seznam 10 nejsledovanějších seriálů a filmů za minulý týden. Pokud jde o celkové žebříčky, které pro ČR sestavil server JustWatch https://www.justwatch.com/, tak v případě filmů nemá Apple v první desítce zářez žádný. Pokud jde ale o seriály, tak se jeho Sugar vyšplhal na velice pěkné 6. místo. Sledované období bralo v potaz termín od 15. do 21. dubna. 

  • Sugar 
  • Ted Lasso 
  • Ve vatě 
  • Vládcové nebes 
  • Palm Royale 
  • Argylle 
  • The Morning Show 
  • Velký poprask na malém městě 
  • For All Mankind 
  • Nadace 

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd.

.