Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 25. 5. 2021. Jedná se počet jejích předplatitelů, ale i trailer na druhou sezonu Home Before Dark

40 milionů 

Podle nedávné zprávy analytické společnosti Statista měla Apple TV+ na konci roku 2020 odhadem 40 milionů předplatitelů. Společnost Apple samozřejmě tato čísla nezveřejňuje, ale analýza odhaduje že služba měla na konci roku 2019 33,6 milionu předplatitelů, přičemž na konci minulého roku to bylo podle Newsweeku 40 milionů. Asi ale tušíte, kde to má háček. 

Apple TV+ logo

Mnoho předplatitelů jede totiž na bezplatné verzi, obvykle té, kterou dostali na rok v rámci zakoupení nového produktu společnosti. Mělo by to být dokonce až 62 % z celkového čísla. Publikace také uvádí, že Paramount+ má méně než 36 milionů předplatitelů, Hulu více jak 39 milionů a Disney+ 100 milionů. Netflix je samozřejmě lídrem a se 207,64 miliony platícími předplatiteli vede. Analytici společnosti JP Morgan již dříve předpovídali, že Apple TV+ by mohla do roku 2025 dosáhnout až na 100 milionů předplatitelů. Všemu samozřejmě nahrává i přetrvávající pandemie, která drží lidi doma a u televizních obrazovek.

Trying (hodnocení na ČSFD 79 % 

Apple s dostupností druhé řady série Trying (od 21. května) uveřejnil i její trailer, ve kterém hrají Esther Smith jako Nikki a Rafe Spall jako Jason. Tento pár zde usiluje o potomka, kterého ale jako jedinou věc nemohou mít. Rozhodnou se tedy pro adopci. Usoudí ale adopční komise, že jsou připraveni být rodiči, i když mají hrozné přátele, šílené rodiny a naprosto chaotický život?

Home Before Dark (hodnocení na ČSFD 74 %) 

Jedná se o detektivní příběh inspirovaný skutečnou devítiletou reportérkou Hilde Lysiak. Ta se se svou rodinou přistěhuje do městečka, které její otec kdysi opustil. Při hledání pravdy se dostane ke starému případu, který nebyl nikdy vyřešen.

Druhá série sleduje její vyšetřování záhadné exploze, která ji dovede k „boji“ se silnou a vlivnou společností. Hrají Brooklynn Prince, Jim Sturgess, Abby Miller, Kylie Rogers, Michael Weston, Joelle Carter, Aziza Scott, Jibrail Nantambu, Deric McCabe a Rio Mangini. Premiéra je stanovena na 11. června.

Five Days at Memorial 

Držitelka cen Emmy a Tony Cherry Jones se připojila k obsazení připravovaného dramatického seriálu „Pět dní u památníku“. Podle The Hollywood Reporter zde bude hrát Susan Mulderick, ředitelku nemocnice Memorial Hospital a vedoucí jejího výboru pro nouzovou připravenost. Minisérie se odehrává po hurikánu Katrina v New Orleans a je založena na románu držitelky Pulitzerovy ceny Sheri Finkové. V dalších rolích se představí Vera Farmiga, Cornelius Smith Jr. a Adepero Oduye. Datum premiéry ještě není stanovený.

Apple TV+

O Apple TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na rok zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Podívejte se, co nabízí nového. Ke sledování Apple TV+ ale nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.