Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky, které se aktuálně chystají na své premiéry.

Podvod všech podvodů 

Jedná se o čtyřdílný dokumentární seriál s doprovodným podcastem o Ericu C. Connovi, který „ošidil“ vládu a daňové poplatníky o více než půl miliardy dolarů. Tento hlavní protagonista série je totiž známý spácháním největšího podvodu v oblasti sociálního zabezpečení v historii, a ta právě zkoumá jeho životní příběh a zaobírá se i lidmi, které podvedl. Premiéra je stanovena na 6. května a níže se můžete podívat na trailer.

Tenkrát a teď 

O víkendu před promocí oslavuje šest nejlepších přátel konec studia na nezapomenutelném mejdanu. Jak ale jistě tušíte, skončí ten poměrně tragicky. Téměř o 20 let později se zbylí účastníci opět sejdou, ne tedy příliš ochotně. Donutí je k tomu totiž zprávy od vyděrače, který jim vyhrožuje odhalením pravdy o oné osudné noci. Nová série má premiéru 20. května a Apple na ni právě uvedl první upoutávku.

Prehistorická planeta 

Podívejte se na zázraky našeho světa jako nikdy předtím – alespoň tak Apple láká na dokumentární seriál od Jona Favreaua a producentů Zázračné planety. Budete zde cestovat 66 milionů let do minulosti, kdy pevninu, moře a nebe křižovali dinosauři a další úžasní živočichové. Namísto zpřístupňování všech epizod najednou nebo jejich vydávání každý pátek bude každá z pěti epizod debutovat každý den v týdnu od 23. do 27. května. Trailer najdete níže.

 O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.