Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už tato neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu.  

Provokatéři 

Matt Damon a Casey Affleck jsou dva zlodějíčci na útěku, dále zde hrají Ving Rhames, Alfred Molina nebo Toby Jones. Rory a Cobby jsou nesourodí parťáci, zoufalý otec a bývalý trestanec, které náhoda svede dohromady při jedné loupeži. Když se vše zvrtne, nečekaně spojí síly s Roryho terapeutkou, aby unikli policii, zpátečnickým byrokratům i pomstychtivému zločineckému bossovi. Apple na film uveřejnil první trailer a odhalil datum premiéry, která bude 9. srpna. 

 

Jako další odhalila společnost trailer na sci-fi pojmenované poměrně jednoduše: Já. Seriál sleduje cestu jednoho dítěte za sebeobjevováním poté, co si uvědomí, že má superschopnost proměnit se v každého, koho potká. Dvanáctiletého Bena Vasaniho tedy čeká období plné změn. Doslova, protože zároveň vstoupil do nové školy a vlastně i nové rodiny. Premiéra je naplánována na 12. července. 

Omnivore 

Tato velmi očekávaná osmidílná série zkoumá krásu a složitost lidské zkušenosti prostřednictvím oslavovaných ingrediencí, které nás všechny spojují. Vytvořil a namluvil ji René Redzepi, vážený šéfkuchař a „všežravec“, spolumajitel světově proslulé restaurace Noma. Diváky zavede na pohlcující cestu do světa jídla, kde prozkoumá hlubokou krásu nejen vaření. Každá epizoda oslavuje pěstování, transformaci a spotřebu osmi nejzákladnějších ingrediencí na světě, včetně banánů, chilli, kávy, kukuřice, vepřového masa, rýže, soli a tuňáka, a odhaluje, jak slouží jako základní kameny globálního kulturního dědictví. 

Omnivore Apple TV

Nejsledovanější obsah v Apple TV+ 

Kdyby vás pak zajímalo, co aktuálně v Apple TV+ táhne nejvíce, tak níže najdete aktuální seznam 10 nejsledovanějších seriálů a filmů za minulý týden. Pokud jde o celkové žebříčky, které pro ČR sestavil server JustWatch https://www.justwatch.com/, tak v případě filmů nemá ATV+ pořád zářez žádný, svou vedoucí pozici zde upevnil spíše Netflix s jeho Godzillou. V seriálech podle očekávání vede Akolytka Disney+, ale stále poměrně úctyhodně se drží Temná hmota, která je další týden po sobě opět čtvrtá. 

  • Temná hmota 
  • Nedostatek důkazů 
  • Ted Lasso 
  • Trying 
  • Defending Jacob 
  • Acapulco 
  • Vládcové nebes 
  • Sugar 
  • Ve vatě 
  • Nadace 

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.