Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Tento týden se jedná zejména o pohled do zákulisí seriálu Zlé sestry, ale i finální trailer na finále seriálu SEE.

Zlé sestry 

Sestry Garveyovy jsou si blízké a vždy se staraly jedna o druhou. Když jejich švagr zemře, začnou pojišťovací agenti pátrat po důkazu o úmyslném zabití a zaměří se právě na sestry, z nichž každá měla k vraždě dostatečný důvod. Premiéra nového seriálu, který bude temnou kriminální komedií, je naplánována na 19. srpna. Apple k sérii aktuálně uvedl video nahlížející do zákulisí.

Dvojka ze Surfside 

Dvě nejlepší kamarádky a surfařky Sam a Jade řeší v ospalém městě Surfside nadpřirozené záhady. Jejich důvtip je dovede k překvapivým objevům, ale i do nebezpečí. Seriál je založen na úspěšném komiksovém románu pro náctileté, takže je zřejmé, že se bude líbit spíše mladšímu publiku. Premiéra je také stanovena na 19. srpna.

3. série SEE

Když lidstvo ztratí zrak, je to na draka. Když se do tohoto světa ale narodí vidoucí dvojčata, je to ještě horší. Mají ale to štěstí, že je jejich otcem zrovna Jason Momoa, který je bude bránit, dokud mu k tomu budou stačit síly. A že jich má hodně. Třetí série uzavírá celý příběh tohoto světa, a Apple k němu uveřejnil poslední třetí plnohodnotný trailer. Premiéra řady s podtitulem Poslední kapitola je naplánována na konec prázdnin, tedy 26. srpna.

Život podle Elly 

Třináctiletá Ella má za sebou období, které jí obrátilo svět naruby, a teď se nemůže dočkat, až se naplno vrhne do života. Učí se vážit si každé chvíle, snaží se překonávat všechny obavy, které jí dřív omezovaly, a povzbuzuje k tomu i druhé. Tento optimistický dětský seriál má v platformě svou premiéru příhodně naplánovanou na 2. září.

Apple tv+

Physical dostane třetí sezonu 

Seriál debutoval svou první sezónou v červnu 2021, přičemž druhá série měla premiéru letos v červnu. Apple nyní potvrdil, že se dočkáme i série třetí a dá se tedy tušit, že tomu bude v červnu příštího roku. Opět se zde shledáme se Rose Byrne v roli Sheily Rubin, která se vydala na cestu sebeobjevování prostřednictvím aerobiku.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Adam Kos

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Jako bývalý konstruktér mám k technologiím skutečně blízko. Kolem společnosti Apple se točím již od vydání prvního iPhonu, už přes 10 let pak plním různá média svými příspěvky, a to jak webová, tak ta tištěná. Kromě toho rád koukám na kvalitní kinematografii a sbírám vintage náramkové hodinky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.