Zavřít reklamu

Do České republiky dorazil další hráč na poli video streamujících platforem. Disney+ se tak zařadil po bok Netflixu, HBO Max, Amazon Prime Video a dalších. Jak to bude mít těžké se teprve ukáže, jisté ale je, že svou nabídkou rozhodně zaujme. Pokud patříte mezi nové předplatitele, nebo teprve předplatné zvažujete, zde najdete aktuálně 10 nejlepších filmů a seriálů na Disney+. 

Celosvětově nejlepší filmy v Disney+ k 14. červnu 2022 podle webu FlixPatrol 

Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear 

Prozkoumejte vývoj Buzze Rakeťáka od hračky k člověku. Jedná se o dokument o tvorbě filmu Rakeťák, ve kterém ztvárnila ústřední roli postavička známá ze série Toy Story.

Encanto 

Film vypráví příběh neobyčejné rodiny Madrigalových, kteří žijí ukryti v kouzelném domě v pulzujícím městečku v kolumbijských horách, na podivuhodném a očarovaném místě zvaném Encanto. Kouzlo způsobilo, že každé dítě v rodině má jedinečný dar, od nadlidské síly až po schopnost léčit.

Proměna 

Příběh filmu pojednává o třináctileté dívce Mei Leeové, která se samovolně proměňuje v obří červenou pandu, ale jen když je příliš rozrušená, což je bohužel prakticky neustále. Dívku Mei navíc silně znervózňuje její až příliš starostlivá maminka, která se od své dcery téměř nikdy nevzdálí.

Avengers: Endgame 

Čtvrté pokračování série Avengers je strhujícím vyvrcholením 22 vzájemně propojených filmů studia Marvel. V příběhu o přátelství a týmové práci, bez ohledu na rozdíly, hrdinové nakonec pochopí, jak křehká je naše realita, a že je nutné podstoupit oběti za její zachování.

Toy Story 4 

Chlapec Andy z prvních Příběhů hraček už je dávno dospělý a má vlastní dítě – holčičku Bonnie. Ta zdědila jeho hračky včetně věrného kovboje Woodyho, kterého si už ale moc často ke hře nevybírá a nechává ho ležet ve skříni. Ostatní si ho tam dobírají, protože už si vypěstoval svůj první chomáč prachu.

The Kardashians – An ABC News Special 

Robin Roberts se v tomto pořadu posadí po bok Kim, Khloe a Kourtney Kardashianových, aby prozkoumali rodinnou dynamiku mezi ženami, vzestup jejich Kardashian Inc, napětí mezi zachováním soukromí a vytvořením špičkové reality show.

Rychlá rota 

Chipmunkové Chip a Dále žijí po třiceti letech velmi odlišné životy. Jakmile ale jejich starý kamarád zmizí, musí se opět spojit, aby ho zachránili.

Odvážná Vaiana 

Příběh odvážné šestnáctileté Vaiany, dcery náčelníka Tuie, se odehrává před dvěma tisíci lety na ostrově Motunui, kdy polobůh Maui ukradl srdce matce ostrovů Te Fiti. Domníval se, že když ho získá, daruje lidstvu sílu stvoření. Pak ale v bitvě s démonem lávy o srdce Te Fiti i o svůj magický hák přišel.

Toy Story 

Chlapec Andy dostane k narozeninám figurku ve skafandru – Buzze Rakeťáka. Má už spoustu dalších hraček, nejraději má figurku kovboje Woodyho. Netuší ale, že vždycky v noci, když Andy spí, ožívají. Buzze si všechny hračky ihned oblíbí, až na Woodyho, který na něj žárlí.

Avengers: Infinity War 

Po získání Kamene moci z Xandaru Thanos a Černý Řád, skupina Thanosových nejvěrnějších služebníků, přepadnou loď Ásgardu a vyvraždí všechny její pasažéry. Thanos po Lokim vyžaduje Tesseract, v němž je Kámen prostoru. Poté, co Thanos začne mučit Thora, Loki neochotně Tesseract vydá.

Celosvětově nejlepší seriály v Disney+ k 14. červnu 2022 podle webu FlixPatrol 

  • Obi-Wan Kenobi 
  • Simpsonovi 
  • Ms. Marvel 
  • Chirurgové 
  • Bluey 
  • Family Guy 
  • Malcolm v nesnázích 
  • Moon Knight 
  • Taková moderní rodinka 
  • Jessie 

Disney+ si můžete předplatit zde

.