Zavřít reklamu

OK Golf, SketchParty TV a SiNKR 2. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

OK Golf

Pokud hledáte nějakou zábavnou a uklidňující hru, tak byste se měli přinejmenším podívat na titul OK Golf. V této hře, jak z názvu vyplývá, samozřejmě zavítáte na golfové hřiště a vaším úkolem bude shodit míček do jamky za pomocí co možná nejméně odpalů. Tato verze se pyšní skvělým zpracováním, parádní grafikou i hratelností, a dokonce nabízí i multiplayer.

SketchParty TV

Aktuálně jsme z důvodu právě probíhající globální pandemie všichni zavřeni doma. Případnou nudu dokáže prolomit parádní hra SketchParty TV, kterou si zahrajete s vaší rodinou či spolubydlícími. Jde o to, že budete muset hádat nejrůznější předměty, přičemž obraz na Apple TV funguje jako předloha pro ostatní hráče.

SiNKR 2

Milovníky logických her poté rozhodně potěší zlevněná aplikace SiNKR 2. Konkrétně se jedná o minimalistický titul, ve kterém na vás čeká řadu nejrůznějších úrovní bez jakéhokoliv textu. Vy přitom budete muset řešit logické hlavolamy, kdy jde o správné propojení háčků, děr a ostatních.

.