Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

The Robot Factory by Tinybop

Edukativní hra The Robot Factory by Tinybop cílí především na malé děti a celé rodiny. V rámci této hry máte totiž jeden velice důležitý úkol. Musíte vytvářet ty nejrůznější roboty, které následně samozřejmě musíte otestovat. Jak hra vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

LocalCast for Chromecast

Jak již samotný název napovídá, apliakce LocalCast for Chromecast slouží pro přehrávání vašeho multimediálního obsahu do televizí, které zmiňovaný Chromecast používají. Pokud máte doma současně Apple TV i verzi od Googlu a rádi byste mezi nimi sdíleli obsah, tato aplikace vám v tom náramně pomůže.

DMD Panorama

Panoramata mají nepopiratelně něco do sebe a nikdo nemůže upřít jejich krásu, především, když se jedná o nádhernou krajinu. Aplikace DMD Panorama funguje jako obrovská knihovna těch nejrůznějších panoramat, o které se postarali sami uživatelé. Díky tomuto nástroji se tak na tyto snímky můžete koukat rovnou ve vysokém rozlišení a případně něco do knihovny přispět.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více