Zavřít reklamu

Pinballové automaty patří již z velké části minulosti. Mechanicky úchvatné výtvory, do kterých díky jejich vysoké návykovosti, můžete ládovat jednu desetikorunu za druhou, postupně v různých podnicích ustoupili dnes již tradičnějším způsobům zábavy. Pokud si však klasickou hru plnou světel a nešťastně odražených kuliček chcete zahrát a nemáte takovou příležitost v reálném životě, můžete nyní sehnat po výborném Demon’s Tilt, jež do tohoto čtvrtka můžete získat zcela zdarma.

Demon’s Tilt je prací jediného vývojáře – Adama „Wiznwara“ Ferranda. Ten má k pinballovým automatům a jejich digitálnímu zpracování hodně originální přístup. Místo různobarevných světýlek a licencovaných stolů na vás ve hře čeká jediný pochmurný stůl. Ten je ovšem rozdělen do tří částí, které budete muset úspěšně projít, abyste dokázali porazit všechny démonické bossy ve hře. Demon’s Tilt ovšem nepřevádí pouze tradiční zkušenost pinballu do digitální podoby. Hra využívá charakter videoherního média a obtížnost hry pořádně zvyšuje.

Za zvuků synťákového, progresivně metalového soundtracku vás totiž kromě výzvy nenechat kuličku spadnout čekají i vlny nepřátel. Ti při kontaktu s vaší kuličkou jemně pozmění její trajektorii. To nezní tak strašně, ale jen do doby, než se jich na obrazovce objeví desítky. V tu chvíli přijdou vhod i magické schopnosti, které si odemykáte úspěšným vyhýbáním a navyšováním kombo zásahů.

  • Vývojář: WIZNWAR, FLARB LLC
  • Čeština: ne
  • Cena: zdarma
  • Platforma: macOS, Windows, Linux, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch
  • Minimální požadavky na macOS: operační systém macOS 11 nebo novější, procesor Intel i5 nebo lepší, 4 GB operační paměti, grafická karta Intel Iris nebo lepší, 1 GB volného místa na disku

 Hru Demon’s Tilt můžete zdarma stáhnout zde

.