Zavřít reklamu

Phantom P.I., Vectronom a Phil The Pill. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Phantom P.I.

Jestliže máte rádi dobrodružné hry, tak byste určitě neměli promeškat aktuální slevu na Phantom P.I. V tomto titulu se zhostíte role postavy přezdívané jako Phantom P.I., před kterým stojí nelehký úkol. Budete totiž muset zachránit nemrtvou osobu, konkrétně tedy známého rockera Marshalla Staxxe, který se nedopatřením ocitl v zombie podobě. Vaším úkolem bude mu do posmrtného života přinést mír a zajistit mu tak věčný odpočinek. Hra se chlubí parádním příběhem, kdy vás dokáže v nejrůznějších situacích náramně pobavit.

Vectronom

Považujete se za milovníka logických her? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, mohl by vás zaujmout titul Vectronom, který se navíc pyšní parádním soundtrackem pro příjemnější hraní. Vaším úkolem bude, abyste se spolu s vaší kostkou pohybovali do rytmu hudby a dokázali úspěšně projít nejrůznější úrovně.

Phil The Pill

Dnešní článek si završíme oblíbenou hrou Phil The Pill. Tento kousek se taktéž pyšní zajímavým příběhem, a zároveň lehce otestuje vaše logické přemýšlení. Adventura vám nabídne 96 jedinečných úrovní, kdy prostřednictvím skákání musíte překonávat překážky, shazováním bomb si poradit s nepřáteli a zkrátka si zajistit úspěšný průchod daným levelem. Hlavním padouchem je přitom stvůra s názvem Hank The Stank, před kterou musíte zachránit vaši domovskou zem.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více