Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Nightgate

Ve hře Nightgate se přesunete v čase do roku 2398, kdy poslední známku života na Zemi reprezentuje síť inteligentních počítačů, která je známá pod názvem Nightgate. Vaším úkolem bude vstoupit do digitálního světa, kde se budete snažit vyhnout vašim nepřátelům a hledat tajuplnou pravdu.

Wotja Pro 20: Generative Music

Zajímáte se o hudbu, jste hudebníkem, nebo byste se naopak rádi ponořili do světa muziky a například si vyzkoušeli její tvorbu? Jestliže jste si alespoň na jednu část otázky odpověděli ano, tak by vás mohla zaujmout aplikace Wotja Pro 20: Generative Music. S pomocí tohoto nástroje můžete různě mixovat skladby dohromady, nebo si vyzkoušet zmiňované skládání.

Mindkeeper : The Lurking Fear

Jestliže se považujete za fanouška tajuplných her, ve kterých na vás čeká řada záhad, zbystřete. V akci se totiž nachází titul Mindkeeper : The Lurking Fear. V této hře se zhostíte role vyšetřovatele jménem H. Joyce a vydáte se na průzkum záhadných bažin, kde zlo číhá doslova na každém kroku.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více