Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

AirRoutes

Máte rádi letectví a zároveň se zajímáte o letecký průmysl? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci AirRoutes. Jedná se o praktický simulátor, ve kterém si můžete naplánovat různé trasy a dopodrobna si je prohlédnout.

QRTV

Aplikace QRTV slouží pro jednoduchou tvorbu nejrůznějších QR kódů. S pomocí tohoto nástroje můžete v rychlost generovat potřebné QR kódy. Program jako takový můžete využívat buďto samostatně na vašem iPhonu či iPadu, nebo si můžete pomoci i s jablečnou televizí Apple TV.

Hack RUN

Ve hře Hack RUN se zhostíte role profesionálního hackera, který se musí dostat k datům znepřátelené organizace. Pokud si pamatujete na starší operační systémy jako DOS či UNIX, tak si tuto hru parádně užijete. Samotné hackování totiž probíhá za pomocí příkazů ze zmiňovaných systémů, kdy se postupným následováním stop a indicií dostanete k zajímavým informacím.

.