Zavřít reklamu

Go Rally, Agent A: A puzzle in disguise a LocalCast for Chromecast. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Go Rally

Aplikace Go Rally cílí především na milovníky automobilů, motosportu a závodních her. V této hře si totiž budete moci sami vyzkoušet závody rallye na unikátních trasách, na jejíchž tvorbě se navíc můžete sami podílet. Vyzvat přitom můžete rodinu či vaše přátele a vzájemně poměřit síly.

Agent A: A puzzle in disguise

Do akce se nyní opět dostal velice populární titul se strhujícím příběhem. Ve hře Agent A: A puzzle in disguise budete v roli agenta čelit obrovskému problému, tedy nepřátelskému špionovi, který postupně likviduje vaši organizaci. Přesně proto se budete muset vydat na nebezpečnou cestu, kdy se vám do cesta postaví spousta hadánek. Zvládnete svého nepřítele přechytračit?

LocalCast for Chromecast

Jak již samotný název napovídá, aplikace LocalCast for Chromecast dokáže propojit váš jablečný ekosystém spolu s takzvaným Chromecastem od Googlu. Konkrétně si skrze protokol DLNA můžete různě vysílat váš multimediální obsah z iPhonu, iPadu, Apple TV do zmiňovaného Chromecastu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více