Zavřít reklamu

Team Battle, Cursed Castilla a Cosmicast. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Team Battle

Stažením aplikace Team Battle získáte parádní hru pro více hráčů, ve které připravíte libovolný kvíz, na který budou hráči následně odpovídat. Každý přitom může hrát ze svého iPhonu, přičemž hra na Apple TV poslouží jakožto jakýsi správce či server, na který se následně všichni připojí.

Team Battle
Zdroj: apps.apple.com

Cursed Castilla

Akční hra Cursed Castilla vás dokáže takřka okamžitě přenést zpět v čase do dob prvních 2D her. V tomto titulu se zhostíte role statečného rytíře, kdy budete čelit nejrůznějším démonům a silám pekla. Tuto invazi budete muset odrazit a zajistit přežití lidu. hru navíc doplňuje ikonická retro grafika.

Cosmicast

Jestliže se řadíte mezi milovníky různých podcastů a hledáte vhodného klienta, tak byste rozhodně neměli přehlédnout program Cosmicast. Tato aplikace tedy funguje jakožto klient pro přehrávání podcastů a na první pohled vás dokáže zaujmout parádní design a uživatelské prostředí. Vzhledově totiž nástroj kopíruje design nativních jablečných aplikací.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více