Zavřít reklamu

Castles Board Game, SomaFM Radio Player a Team Battle. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Castles board game

Považujete se za milovníka klasických deskových her? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vás mohl zaujmout titul Castles board game, která je určena pro dva až čtyři hráče. Prakticky musíte stavět hrad, cesty a kláštery. Body poté sbíráte za panáčky na vašich políčkách. Hrát můžete buďto on-line nebo proti počítači.

  • Původní cena: 99 Kč (25 Kč)

SomaFM Radio Player

Jak již samotný název napovídá, aplikace SomaFM Radio Player vám dokáže posloužit jakožto nástroj pro poslech rádia. Výhodou navíc je, že si program rozumí i se zkratkami Siri, umožní vám kategorizaci různých oblíbených stanic a přináší řadu dalších benefitů.

  • Původní cena: 199 Kč (Zdarma)

Team Battle

Stažením aplikace Team Battle získáte parádní hru pro více hráčů, ve které připravíte libovolný kvíz, na který budou hráči následně odpovídat. Každý přitom může hrát ze svého iPhonu, přičemž hra na Apple TV poslouží jakožto jakýsi správce či server, na který se následně všichni připojí.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)
Team Battle
.